Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az álmom?

Mit jelenthet az álmom?

Figyelt kérdés

Valahogy úgy kezdődött, hogy úton voltam, már nem vagyok benne biztos, de azt hiszem anyukámhoz tartottam. Több út is vezetett arra Én így próbáltam a rövidebb utat választani, ami egy kisebb dombon át vezetett. Átmentem a dombon elmentem a megállóig, majd ott döbbentem rá, hogy valamiért arra nem tudok menni. Ekkor ideges lettem és mérgemben visszafordultam a másik irányba. Ugyan úgy át a dombon és menni egy másik megálló fele. Az úton mérgelődtem végig, hogy nem tudtam az előző rövid úton menni.Majd villamosoztam, buszoztam, és sok kerítést másztam át és megérkeztem. Ez egy nagy épület volt aminek a 2.dik emeletén voltam. Nagyon elfáradtam ezért lefeküdtem aludni. Mikor reggel fölkeltem rádöbbentem,hogy ez egy kórház és én egy kórteremben vagyok. Voltak ott a kórteremben barátok (akiket amúgy nem ismerek)akikkel nagyon jól elhülyéskedtünk, mivel belőlem dőltek a viccek. Majd vissza mentem az ágyamhoz, hogy beágyazzak és akkor pillantok meg egy hullát az ágyamban. Teljes sokk hatás alá kerültem,hogy az én ágyamban mit keres egy hulla.A hulla barnás-feketés volt mint aki üszkös.A hulla elkezdett pislogni, mint ha fölkelne. Ekkor az egyik kórterem társ szólt hogy a pisztolyom az ágyam mellett van a kis asztalon.Gyorsan odarohantam és fölkaptam hogy nehogy illetéktelen kezekbe kerüljön.Ez egészen pontosan egy Beretta 9mm-es fél automata pisztoly volt.A hulla fölkelt és rám nézett, majd az ő fegyverét rám fogta én nem az enyémet őrá.Szóltam neki hogy dobja el, de nagyon elszánt volt, mint aki nem viccel és szolt hogy én adjam oda neki a pisztolyom.Én nem akartam neki adni, ezért az ablakon kidobtam, persze úgy hogy előtte kivettem a tárat.Egész fura módon, de össze barátkoztunk és lementünk együtt megkeresni a fegyverem akkor is kerítéseken kellett átmásznom, át is másztam de már nem találtuk.A halott emberről,aki már nem volt halott, kiderült hogy egy titkos ügynök, elmesélte neked az életét nagyjából és nagyon szimpatikus lett nekem ez a figura. Ártatlan nézése és egyben elszántsága megragadott engem és próbáltam segíteni neki. Mondtam is neki hogy ismerek minden alvilági embert talán segíthetek neki.Majd elindultunk a sötét utca felé és egyre inkább kezdtem fölnézni rá , mert olyan veszélyes mutatványokat csinált meg félelem nélkül,amiket én utána csináltam.Majd mikor már nagyon jóba lettünk elmesélte hogy ő meg fog halni,mert halálos beteg. Én ekkor hátat fordítottam neki és visszamentem egyedül.Mert akkor tudtam, hogy csak azért mer ilyen veszélyes mutatványokat csinálni,mert meg fog halni és én nem kockáztatom az életem egy amúgy is már halott ember miatt. Hazafelé tartottam és ismét kerítéseket ugráltam át,már azon gondolkodtam, hogy ezt a kerítés átugrálást már nagyon unom, de már egész jól megy. Volt az utolsó kerítés, kerestem rajta a megfelelő pontot és átugrottam. Ott voltak a tényleges barátaim, meg is örültem nekik. Leültünk a kerti asztalhoz(ami kerek volt) és elkezdtünk piálni. Majd hirtelen világos lett és a nagyon gazdag szomszédok megérkeztek. Ezek a gazdag szomszédok furábbnál furább öltözetükben és stílusukban érkeztek meg.Én szörnyülködtem rajta, majd elkezdtem nevetni valamin. Ekkor az egyik gazdag idősebb hölgynek a fiatal fiúja beszólt nekem és csúnyán benézet engem, hogy én mit nézek rá az ő nőére.( próbált dominálni ) Viszont én tudtam hogy lehet hogy ő magasabb,nagyobb darab, helyesebb, szebb meg minden, de én sokkal erősebb határozottabb, okosabb vagyok és vissza szóltam neki szó szerint így hangzott : Nekem pofázol selyemfiú ? Unatkozol ? Inkább menyél föl porszívózni vagy nem tudom! Foglald le magad!

A srác meg ilyet. Ekkor visszanéztem az asztalra ami már nem kerek volt,hanem téglalap alakú és fekete(mint életben is kint az asztalom), ránéztem az órára a számítógépen. Negyed 10-et mutatott.ekkor tudtam hogy föl kell most már kelni. Föl is keltem, élőben és ránéztem az órámra és azt látom hogy negyed 10 múlt pár percel.

Vajon ez az álom mit jelenthet? Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 22. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Na ezt senki nem tudja megfejteni! Erről ennyit!
2011. nov. 22. 13:22
 2/3 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Én sajnos nem tudom, mit jelenthet, de totál bizarr hülyeségeket én is álmodtam már régebben, de semmi nem történt utána, sőt minden maradt a régiben. Tehát tartani nem hiszem, hogy kell bármitől is, azt viszont hogy valami cselekvésre buzdít, azt nemtom:/
2011. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
??
2011. nov. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!