Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem álmodom? Baj van?

Miért nem álmodom? Baj van?

Figyelt kérdés
Kb. 8 éve folyamatosan egyre kevesebbet álmodtam. Mostanság a heti 1 álom rekordnak számít, és az sem jó élmény általában. De inkább csak havonta van már 1-1 álmom.
2011. júl. 25. 21:23
 1/5 anonim válasza:
Azt mondják az okosok, hogy minden éjjel álmodunk csak Te valamilyen oknál fogva nem emlékszel rá, a nem jó álmaidra is valószínű azért emlékszel, mert nyomott hagyott benned a rossz érzés.
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tényleg álmodsz minden este, de reggel már nem emlékszel rá. Viszont próbáld ki, hogy bekészítesz egy papírt és egy ceruzát az ágyad mellé és reggel amint felkelsz, írd le az álmodat. Abban a pár percben amikor felébredsz, még emlékszel rá, csak utána fejelted el.

Ha elég sok reggelen át csinálod, rá fog állni az agyad, hogy emlékezni kell az álmokra, és papír sem kell utána az emlékezéshez.

2011. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az evést, nekem is működött! Egyél lefekvés előtt fél órával egy gyümölcsöt, zöldséget, mert az nem üli meg a gyomrod! És egy jó tanács: SAJTOT NE EGYÉL MERT ROSSZAT ÁLMODSZ TŐLE!!!
2011. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én legtöbbször sajtos kajákat eszek lefekvés előtt jó ideje ,biztos ,hogy nem okoz rossz álmokat,elég hülye utópia ez így
2011. júl. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Álmodsz.Mindenéjjel álmodsz csak nem emlékszel rá
2011. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!