Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért nem tudok szabadulni tőle!?

Miért nem tudok szabadulni tőle!?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy srác akivel találkozgattam. Halálosan belé is szerettem.Mindent megtettem volna érte,de járni akart velem,de titokban és én nemet mondtam neki.Azóta rengetegszer álmodtam a sráccal,h hülyeséget csináltam. mindig azt álmodom,h vissza akarom kapni.Valamelyik nap véletlenül össze futottam vele és remegett a térdem:S Ő a visszatérő alak az álmaimban.
2011. júl. 24. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért, mert még nem heverted ki. úgy tudnád megszüntetni, ha elfelejted, vagy ha ismét összejöttök. bár ha az utóbbi sikerülne, akkormeg azért álmodnál vele.d esetleg keress egy másik fiút, vagy bármit ami eltereli róla a gondolataidat:)
2011. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én olyannal álmodom, és jár rajta az agyam mostanában, akivel utoljára 2003-ban találkoztam és 1998-2000 közt volt közünk egymáshoz...mégis. nem hevertem ki...(nem volt lejátszott meccs, az én számomra.)
2011. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!