Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most megint micsoda? :D

Ez most megint micsoda? :D

Figyelt kérdés
Nah már jóideje az álmom a következő: Gimnazista vagyok, kitör a 3. vlgh. Az egyik tanórán beront egy csomó katona, és a tábornok önkénteseket kér, mert a felnőttek létszáma kevés, én jelentkezem, elvisznek harcolni. Majd 4 hónap múlva visszavisznek az iskolába, azzal az indokkal, hogy már nincs szükség önkéntesekre. Aztán mesélem hogy mivolt hogyvolt, és az egyik oszt társam aki csaj az ellenség kezére játszik, és megkésel. És ilyenkor általában már reggel van fölébredek, de van hogy idáig nemjutel a sztory. Ez mitől lehet? Már idegesít, hogy 15 évesen, nemtudok normálisan aludni, a lány osztálytársam lesz gimnáziumba, most megyünk, az arca tisztán kivehető az álmomban, szóval tuti őaz.
2011. júl. 23. 22:33
1 2
 11/11 anonim válasza:

Amúgy 2010 novemberére majdnem kitört a III. világháború, mert az amcsik atombombát lőttek észak koreára, de hatástalanították valami kínai tengeralattjárók. Mielőtt jön az összeesküvés elméletezés és paraniás mánisa, hogy mennyire ostobaságokat beszélek, mondanék valamit:

Nekem már hatszázszor volt, hogy az álmomban időről volt szó és akár arról, hogy pl két óra múlva vissza kell jönni, vagy hasonló. Sőt még beszéltem is róla.


Amúgy nem tudom lehet, hogy tényleg túl sokat játszol az... elfelejtettem mivel (asszem battlefield), hiszen szokott olyan lenni, hogy erről álmodsz. Én a Halo-ról álmodtam nagyon sokat, amit már hét éves korom óta ismerek (annyira, hogyha teljesen másról álmodok, akkor is jöhetnek haloból pl. gruntok, vagy járművek).

2011. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!