Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez most megint micsoda? :D

Ez most megint micsoda? :D

Figyelt kérdés
Nah már jóideje az álmom a következő: Gimnazista vagyok, kitör a 3. vlgh. Az egyik tanórán beront egy csomó katona, és a tábornok önkénteseket kér, mert a felnőttek létszáma kevés, én jelentkezem, elvisznek harcolni. Majd 4 hónap múlva visszavisznek az iskolába, azzal az indokkal, hogy már nincs szükség önkéntesekre. Aztán mesélem hogy mivolt hogyvolt, és az egyik oszt társam aki csaj az ellenség kezére játszik, és megkésel. És ilyenkor általában már reggel van fölébredek, de van hogy idáig nemjutel a sztory. Ez mitől lehet? Már idegesít, hogy 15 évesen, nemtudok normálisan aludni, a lány osztálytársam lesz gimnáziumba, most megyünk, az arca tisztán kivehető az álmomban, szóval tuti őaz.
2011. júl. 23. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ki fog törni a 3. vh és én leszek az aki meg foglak gyilkolni nem az a lány. :)
2011. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyenről még soha nem hallottam, hogy valaki azt álmodja, hogy "4 hónap múlva"... Jelenlegi tudásom szerint álmunkban az idő relatív, nem tudjuk a múlását érzékelni ilyen szinten. Az be lehet álmodni, hogy épp hány órát mutat a vekker, de ilyen, hogy napok, hetek, hónap, vagy évek múlva, nemigazán van. De lehet, hogy tévedek... Akkor elnézést kérek.
2011. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az zsír :D de nem késelést kérek :D
2011. júl. 23. 22:49
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy álmodom, hogy őszvan, mert amikor suliban vagyok még, akkor a levelek sárgák, és van hogy havas területeken is vagyok ... Mire visszaérek megint nincs semmi hó, lehet hogy csak valahol magasabb tájakon vagyok olyankor, ahol hamarabb lehull a hó, és az ezutáni visszatérést a jóidőbe gondolom én fölébredés után 4 hónappal későbbi dátumnak. :P
2011. júl. 23. 22:53
 5/11 A kérdező kommentje:
De lehet hogy túl sokat játszom a Battelfield Bad Company 2-ővel XD :D
2011. júl. 23. 22:57
 6/11 anonim ***** válasza:
sztem is..3vh még kicsit odébvan XD
2011. júl. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Állítólag Nostradamus 2010 novemberére jósolta. Egy évre rá sem fog ki törni, 50 évre rá sem... :)
2011. júl. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Beépítettszekrény ***** válasza:
100%
Nem olvastam a kérdést,de szerintem a válaszolóknak igaza van!(a válaszokat se olvastam)
2011. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pubertáskorba léptél
2011. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én beépítettszekrénnyel értek egyet! :D
2011. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!