Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés
Elég érdekes álom volt, úgy kezdődött, hogy bent vagyok a suliban (egy olyan teremben amilyen nincs is a sulinkban) és földet kellet lapátolni. Én valószínűleg késhettem, mert amikor odaértem már mindenki lapátolta a földet csak az egyik osztálytársam talicskával hordta valahova. Csodálkoztam is, hogy miért ő egyedül talicskázik és a többi 20 ember meg miért lapátol. Na mindegy, megkérdeztem tőle hol találok lapátot, és azt mondta a terem végébe még van 4 lapát, de vigyázzak mert 2 törött. Oda is mentem megnézni melyik törött és melyik nem, de nekem mind egyformának tünt. Érdekes módon, csak 30 cm körül volt mindegyik lapátnak a nyele, na mondom így fasza lesz lapátolni. Egyébként a régi általános iskolás osztályfőnököm volt itt a felügyelő, ő ellenőrizte a munkát, csak tudnám miért amikor ez középsuli. Na ezután elkezdtem én is lapátolni, kb fél percig csinálhattam, amikor berontott a terembe Piton (a harry potter-ből), és megakart ölni engem. Gyors átrohantam egy másik terembe, ami úgy nézett ki mint Piton bájital tereme. Elbújtam de egyből megtalált és az adava kedavra varázslattal megakart ölni, de lepattant rólam és nem lett semmi bajom. Piton erre nagyon mérges lett és elrohant.(utána nem is szerepelt többet az álomban). Ezután átmentem megint egy másik terembe, ahol ott volt sok osztálytársam és elkezdtem velük dumálni, érdekes módon senkinek nem mondtam el mi történt az előbb velem, meg ők se kérdezték meg mit keresett ott piton és mért akart megölni (mintha meg sem történt volna). Épp amikor beszélgettem az egyik osztálytársammal, véletlen belenéztem egy tükörbe és azt vettem észre, hogy az egyik fogam mindjárt kiesik. Nem nagyon törődtem vele, ugyis nemsoká vége a napnak majd otthon megnézem mi baja. Ez így szép és jó lett volna, de sajna kiesett a fogam, és nem csak az az 1, hanem vagy 10 db. Eléggé megijedtem, ott álltam és fogtam a kezembe vagy 10 fogat. Szóltam haveromnak, hogy kísérjen már haza, én így nem maradok itt tovább. El is indultunk kifelé az utcára, de amikor majdnem kiértünk szólt haverom, hogy visszamegy a cipőjéért, addig várjam meg. (ezt nem igazán értem, hogy miért indult el cipő nélkül :D) Amíg én vártam, találkoztam kint az udvaron egy másik haverommal, aki elkezdett valamiről dumálni nekem, nem emlékszem már miről, de ez annyira nem lényeges. Csak az rémlik, hogy én nem mondtam semmit neki, nehogy meglássa, hogy hiányoznak a fogaim. Szerencsére a másik haverom gyors visszaért, és indultunk haza. Útközben azt hiszem a fogakról beszéltünk, hogy mi lesz most velem meg ilyesmi. Na és amikor hazaérkeztünk (tök máshogy nézett ki kivülről a házunk mint igazából, de belülről ugyanaz volt), megkérdeztem anyámékat,hogy mit csináljak, anyám eléggé megvolt ijedve, hogy kiesett 10 fogam, apám meg csak röhögött. Ennyi lenne az álom, többre nem emlékszem. Mit gondoltok róla? Van valami jelentése ezeknek amik történtek? Amúgy nagyon örültem, hogy végre álmodtam valami érdekeset amire naggyából emlékszek is. Évente csak 3 vagy 4 ilyen álmom szokott lenni. 18/F
2011. júl. 23. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
füvezel?
2011. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit...mit jelentene? mindenki szokot zagyvaságokat álmodni..ennek semmihez semmi köze, csak agyszülemény. Harry Pottert néztél aznap?
2011. júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Aznap nem. Viszont elöző héten megnéztem az összes részt.
2011. júl. 23. 22:30
 4/6 anonim válasza:

Mivelhogy ritkán van olyan álmod ami különösképpen megmaradna talán érdemes kicsit elgondolkodni rajta.Én foglalkozom az álmokkal.Szóval leírom hogy szerintem mit is jelenthet.A lapátolós rész: mások már dolgoztak(ástak)mikor te már odaértél és te is elkeztél dolgozni.Az hogy kivetted a munkából a részed ez jó:Tehát hogy megvalósitsd az elképzeléseid vagy megfelelj egy adott hejzetbe képes leszel rá hogy helyt álj és nem csak várakozol! a lapátok,állapotuk,törött stb..:az eszköz is meg lesz hozzá de nem mindegy meiket választod érdemes lesz elgondolkodni hogy hogyan dönts amikor ott lessz az ideje.Nehéznemk fogod érezni a helyzetett.A pitonos rész a varázslat: az esemény hirtelen fog történni ami rosszul fog érinteni ami elöl nem lehet elbújni de nem hatalmasodik el a baj mert megusztad az átkot.Tükörbe nézés: magadban is kell keresni a hibát mert lehet nem látod jól sajátmagad(tetteid,viselkedés)ebböl is lehet gondod.Fogas rész: bánatosan érzed majd magad a rossz dolgok miatt utalhat a kimondott szavakra is amelyek nem jók.A barát és hogy nem buktál le a fogaddal: lesz segitséged.Hazaérés: Hazaértél tehát biztonságba leszel anyukád megvolt ijedve ez érthető.(még ha csak álom is) Az hog apukád nevetett az jó jel azt jelenti hogy ha rosz is az adott hejzet nincs akkora gond és minden rendben lesz!Összegezve: Valami történni fog a közel jövőben ami nem lessz kellemes de talán elkerülhető ha megpróbálsz jobban odafigyelni a dolgokra a körülötted lévő történésekre emberekre szavakra.

Én így értelmeztem az álmod!

Minden jót!

/Bettina Swan/

2011. júl. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Bár nem hiszek az ilyesmiben, de majd meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok :)
2011. júl. 25. 13:54
 6/6 poklos judit ***** válasza:

nem tom mi , de érdekes volt !:))


(köszi)

2011. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!