Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Mitől érzem...

Miért van ez? Mitől érzem magam ilyen boldognak?

Figyelt kérdés
Minden reggel amikor felkelek olyan boldognak és erősnek érzem magam. Olyan mintha bármit képes lennék megcsinálni. Mindenkit szeretek, nagyon boldognak érzem magam ilyenkor. Pedig nagyon boldogtalan ember vagyok. Minden reggel ez a boldogság kb 2 órán át tart, aztán abba marad.
2011. júl. 22. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoktál álmodni netán jót akkor az befolyásol de az is lehet hogy csak a napi stresszt pihened ki és utána újra kezdődik a stressz mert amikor az embernek kikapcsol az agya akkor pihen és boldogság hormonok szabadulnak fel.
2011. júl. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt én is éreztem már. Ilyenkor még tiszta az agy, de aztán idővel ahogy elkezdel gondolkodni a rossz gondolatok újra a felszínre kerülnek, emiatt újra rosszul érzed magad.
2011. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy is jót tesz az alvás! Mert azok az emberek akik túlóráznak vagy fáradékonyak azok sokak stresszek mert a hosszú ébren lét bizony nem tesz jót az idegeknek sem!
2011. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg biporális zavar, mániás depresszió!
2011. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!