Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a lázálom?

Mit jelent a lázálom?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni,hogy a lázálom mégis mit jelent pontosan?

Az ébrenlét és az álom közötti "látomásokat"nevezik annak?

Köszi a válaszokat!


2011. júl. 20. 13:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Átmeneti tudatzavar hőemelkedés során, a beteg eszméletlen, de folyamatosan motyog összefüggés nélkül.
2011. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%
De am a delirium összes váll faját mondhatjuk lázálomnak.
2011. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A lázálom az, amikor a lázas beteg "éberen alszik", olyan dolgokat álmodik, amiket máskor valószínűleg nem, és amely nagyon idegesítő és/vagy rossz a betegnek. Én kisebb koromban (de néha még most is) olyan lázálmokat álmodtam, amiben egy nagyon kicsi és nagyon nehéz dolog, fekete, tömör dolog szerepel. És nem tudom, hogy mi az. Nagyon rossz a lázálom!
2011. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon szar dolog, nekem is volt már. Kissebb-nagyobb részben érzékelem a külvilágot, de közben hülyeségeket álmodok és érzem a fájdalmakat is.


PS: ez távolról sem Ezotéria>álomfejtés. Hagyd el ezt a témakört, ez nem az értelmes kérdések és válaszok helye.

2011. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

"olyan lázálmokat álmodtam, amiben egy nagyon kicsi és nagyon nehéz dolog, fekete, tömör dolog szerepel"


Uhh, nekem is kiskoromban sűrűn volt ilyen, de néhanapján felnőttkoromban is. Érzem elsuhanni magam mellett ezeket a nehéz és könnyű gyurmagolyókat.... és olyan furcsa érzés, mintha érezném a súlyukat. Amikor nehéz akkor szoktam marha rosszul lenni... és amikor könnyebb akkor nekem is az lesz. Bocs az offért!

2011. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Az első válaszadó definíciója pontos, leszámítva azt, hogy nem hőemelkedésnél, hanem magas/extrém magas lázaknál jelentkezik (pl. malária, Q-láz, febris undulans, bizonyos meningoencephalitisek stb.)
2011. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Fütty Imre2 válasza:
1%
Ilyet szól.. KULÁZ
2014. márc. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Amikor lázálmom volt apró de nagy nagyon nehéz tárgyról álmodtam. Színe nem volt, inkább kásás zavaros volt mint egy behangolatlan tv csatorna. Könnyedén elfért a kezemben de elképesztő súlya volt. És rettegtem tőle. Ilyen hülyeségeket haluztam be kisgyerekként betegen.
2014. máj. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is megvolt ez a kicsi nehez alom! Meg olyan, mint mikor egy nagy sotet csarnokban kellene atlenditenem magam egyik vegebol a masikba.
2015. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
70%
Amiket eddig irtak azok nagyon jellemzők de van még egy nagyon idegesítő dolog: Az idő lassan megy körülötted. pl: lefekszel 23:00 kor jön az álom ami olyan rossz hogy egy időután felébredsz és akkor észreveszed hogy alig aludtál háromnegyed órát. Hol ott azt hiszed, hogy 5:00 körül lehet. (legálább is nálam ez nagyon jellemző)
2016. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!