Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valami ötlet, hogy mit jelenth...

Valami ötlet, hogy mit jelenthet? (20/F, láds lentebb)

Figyelt kérdés

A történet:


néhány általánosban volt osztálytárssal mentünk vmi szállásra (most egyetemista vagyok), bár mindenki olyan volt, mint most. A szálláson épp rendet kellett rakni, hogy fogadjuk a házigazdákat (bár tökéletes rend volt), szóval ágy 'szétszed', majd vissza ugyanúgy. Megjöttek, a házigazda alkalmazottja azonban jobban megfogott. Egy klasszikus 'jókislány' volt és picivel idősebb nálam (a típusom, hogy úgy mondjam), emlékeztetve egyik ismerősömre (de nem hasonlított rá). Volt vmi közös program egy osztályteremfélében, ebből annyi maradt meg, hogy a csaj egyszer idejött hozzám (más nem maradt meg).


A következő 'képben' egy ismerősnek tűnő épület aulájában vagyok (ami leginkább a hatvani vasútállomásra emlékeztet, de nem az). Van egy fémhíd az épületben (omlás lehetett). Elindulok arra. Néhány lépcső és folyosó után egy lyukhoz érek a falban, ami kivezet az épületből, de csak egy folyó van ott. A medre nem széles, de mély, és csak az épület felé lehet visszamászni (hátsó bejárat). A lány ott fuldoklik. Nem tudom, mennyi idő telt el a két 'jelenet' között, de addigra rendesen belezúgtam. Beugrok utána, és nagy nehezen ki tudom menteni. Valahogy tudtam, hogy öngyilkos akart lenni. Elindulunk vissza, már a fémhídnál járunk, amikor észreveszem, hogy a híd járőfelületén a lyukakon keresztül nem látszik az alja (mint a régi játékokban). Majd továbbindulok, hogy elintézzünk vmi papírokat, ki is kérem, de mire visszanézek, ő sehol. Teljes erőmből rohanok vissza, de a fali lyuknál hallom, hogy elkéstem. Visszament, és ezúttal nem tudtam segíteni neki. Mielőtt felébredtem, már csak erős fájdalom volt, hogy elvesztettem őt.


2011. júl. 17. 14:09
 1/1 Kelike válasza:

Szia. nekem is volt mostanában hasonló álmom. én itt kerestem rá 1-2 dologra... nem tökéletes, de azért mond valamit.: [link]

ezek például, ott vannak!

Osztálytársak: Emberi, társasági viszonyink megjelenítője. Valószínű, hogy sok időt töltünk el a közeljövőben társaságban.

Lány: Jelenlegi elképzeléseink, érzelmeink megváltozására utal, egy meghatározó élmény hatására sok mindent másképpen fogunk látni.

Tanterem: Nem merünk kitörni jelenlegi életünkből, nem merünk új utakat keresni.

Folyó: Megújulás, folytonos mozgás, változás, megtisztulás, ösztönösség.

Fulladás: Azt jelzi az álmunk, hogy jelenlegi kapcsolatunkban partnerünk gondoskodását nehezen viseljük el.

Futás: A kapcsolatok, karrier); illetve belső énünket, tudatalattinkat, vagy érzelmeinket mi magunk elnyomjuk, nem hagyjuk érvényesülni. A víz alatti fuldoklás azt jelezheti, hogy nem vagyunk képesek szembenézni kellemetlen tudatalatti érzelmeinkkel.

2011. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!