Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17F vagyok, a lány 20 éves,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17F vagyok, a lány 20 éves, majd' 4éve van barátja. Ötlet? KIEGÉSZÍTÉS LENTEBB

Figyelt kérdés
Adatokat leírtam, de viszont nem rég már szakítottak és úgy volt h végleg vége, de most összejöttek, de már persze nem az igazi.. Szerintetek van esély hogy elcsábítsam? És ha az nincs, de pl szakítanak, van esély? Nagyon jó barátok vagyunk a lánnyal, és én vagyok a legfiatalabb a barátai közül. Félek hogy a barátságunknak annyi lenne, bár azt tudja, hogy bejön nekem nagyon.
2010. jún. 22. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Várd meg, mi lesz, ha szakítanak és szabad préda, akkor ppróbálkozz nála. Ha viszont nem szakítanak, ne dúlj szét egy kapcsoltot. Ha már nem jó nekik együtt úgy is szakítani fognak.
2010. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit ér ő meg neked, de úgy semmiképp ne várj rá szerintem hogy neked közben nincs senkid. Ha ő is foglalt légy te is az, legalább kalandozz addig. Amiket eddig tapasztaltam azok alapján biztos nem várnék senkire. Én rám se vártak. Rövid az élet használd ki. Egyszer vagy fiatal. Sajna én nem így tettem, hülye voltam, és már nem vagyok 17..
2010. jún. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell vele nagyon érzelmes lenni. Mert amit nem kap meg a pasijától azt megkapja tőled és tudni fogja, hogy te azért sokkal jobb vagy. Tehát sok odafigyelés, jó duma, érzelmek kimutatása(még ha kamu is)

Sztem hülyeség, h ne szakíts szét egy párt, mert hát ha egy srác széttudja őket szakítani, akkor az nem volt elég vagy a srác jobb a lánynak mint a másik. Just do it!

2010. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy a srác idősebb nála, de kur\/ára gyerekes, de ezt a csaj úgy veszi le hogy vicces. Tehát a vicces srácokat szereti, úgyhogy ebbe partnerre találna nálam :D Gyerekesnek nem tartom magam. Egyszer találkoztam a csávójával, hát mint egy 13éves.. pedig 22. Köszi az eddigi válaszokat, jöhet még :P :D
2010. jún. 22. 19:15
 5/5 anonim válasza:
hát szerintem ezt egy kicsit hagynod kéne még azért négy év mégis csak négy év...nehéz elfelejteni csak úgy egy ilyen kapcsolatot szerintem ne probálkozz még senkivel és ne is nyomulj mert abbol csak gond lesz keress magadnak egy olyan lányt aki szabad figyeld meg fogsz találni és örülj annak hogy van egy barátod mert ha esetleg összejönnétek akkor a barátságnak annyi és szerintem egy barát mindennél többet jelent :)
2010. júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!