Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez a 2 álom? 13/L

Mit jelent ez a 2 álom? 13/L

Figyelt kérdés

Elég bonyolult álom de kíváncsi vagyok mit jelenthet.

Rögtön azzal kezdődött hogy egy tónál voltam.Sokan voltak ott horgásztak,én nézztem őket.Ja és a színek olyan nagyon halványak voltak.Kifogtam egy csukát csak úgy kézzel mindenki csodálkozott,egy rokonom volt ott a nagynénim.Volt egy férfi aki nagyon fancsali képet vágott és nem volt valami kedves sem.Aztán hirtelen mindenki eltűnt és az a férfi egy késsel támadt rám!A tó közepén volt egy kicsi sziget azon egy fészer ott bújtam el.Hallottam hogy jön egy csónakkal és kiugrottam a kék-fehér fészer ablakán.Úsztam a vízben aztán hirtelen egy nyomornegyedben kergetett én elbújtam egy háznál.Elsétáltam mert elment,akkor hátulról megtámadott le ekart szúrni én a kezzemmel tartottam az övét el a testemtől.Volt egy hirtelen villanás és akkor felkeltem.


A másik pedig hogy egyszerűen jövök haza a suliból és lóvá változok.


2011. júl. 16. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
neharagudj de sztem max annyit jelenthet hogy aznap jól bevacsoráztál, mindenkinek voltak már furcsa álmai, de különösebb jelentősségük nincs
2011. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ameoland válasza:
Ismereteim szerint minden éjszaka álmodik az ember, de nagyon kevés marad meg, amire ténylegesen emlékszel. Az álmodás pedig elengedhetetlen, mert az agy így dolgozza fel mindazon információk tömkelegét, amik aznap téged értek. Annyi az egész, hogy ez a kivetülés megmaradt neked.. szerintem. De ez inkább a második álomra szólna.. az első elgondolkodtató.
2011. júl. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az első álom saját tapasztalataim alapján azt jelentheti, hogy ténylegesen menekülsz valami "rossz" elől. lehet az egy valós személy vagy akár egy érzés, egy gondolat. természetesen nem halálos fenyegetésről van szó, csak valamiről amitől félsz, de lehet, hogy ezt a félelmet még csak a tudatalattid érzékeli, és így próbál megszabadulni tőle. 13/L
2011. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
semmit b*zdmeg ezek csak álmok -_-
2011. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lilith1994 ***** válasza:
az első almodhoz anyit tudok mondani,hogy...azt hiszem hogyha álmodba meghalsz vagy a temetésed látod akkor az a hosszú életet jelenti. Egyébként nem tudom hogy láttál -e ilyesmit benne... ne halgass az olyanokr akik a baz* meget használják:P
2011. aug. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Pont.
2011. aug. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!