Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy sohasem...

Miért van az hogy sohasem emlékszem az álmaimra?

Figyelt kérdés
Ez így nagyon rossz! HELP
2011. júl. 13. 18:00
 1/9 A kérdező kommentje:
hát igazából 1 hete nem emlékszem:(
2011. júl. 13. 18:01
 2/9 anonim válasza:
Hát ezzel sajnos, vagy nem sajnos, sokan vagyunk így... De az okát én sem tudom :(
2011. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az oka az, hogy a nem álmodó (X) álomszakaszból ébredtek fel. Aki álomból, azaz álmodó szakaszból (Y) ébred fel, az emlékszik csak az álmaira. Az (X)úgymond egy nagy feketeség. Ha belépsz egy (X) szakaszba, akkor az előző (Y) szakaszra, azaz az álmodra nem fogsz emlékezni. Ha kialszod magad, szinte biztos, hogy (X)-ből ébredsz, ezért érdemes megtalálni, neked mikor van a legkésőbbi (Y)-od, és arra az időpontra (úgy fél órás, max egy órás szakasz) beállítani az ébresztőt. Kialudt is leszel, és emlékezni fogsz min,. egy álmodra. Ennyi :)
2011. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az az oka, h nagyon jól alszol, és nem ébredsz fel az álmaid közben, tehát végig álmodod az álmot. De csak akkorlehet emlékezni rá, ha a közepén ébredsz fel, amikor még tart. De ez nem rossz, mert így sokkal kipihentebb vagy. Cserélünk?
2011. júl. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ja cserélhetünk!
2011. júl. 13. 18:31
 6/9 A kérdező kommentje:
És azt hogy lehetne megcsinálni hogy emlékezzek rá? Előbb keljek fel vagy mi legyen?
2011. júl. 13. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
bakker leírtam hogy mit csinálj ahhoz hogy emlékezz rá xD Olvasd már el azt az 5-6 sort :D
2011. júl. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahhoz, hogy emlékezz az álmaidra elég ha csak ezzel a tudattal alszol el. Csak mond el magadban, vagy ha hiszel valamiben (Isten, Angyal, vagy bármi)kérd őt, hogy emlékezz. De kipróbálhatod a pohár víz taktikát is. Leteszel egy pohár vizet az éjjeliszekrényedre. Este megiszod a felét, közben arra gondolsz, hogy ezt azért csinálod, hogy emlékezz. Aztán reggel megiszod a másik felét is.

Fontos, hogy ébredés után egyből megpróbáld felidézni. Nap közben már sokkal nehezebb...

Jó álmodást!

2011. júl. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De az islehet, h felébredsz este, emlékszel is az álmaidra, de reggelre azt is elfelejted h fent voltál, mert pl nekem volt h éjszaka beszélgettem 5 percet unokabátyámmal, és reggel nem emlékezett, elég bizarr volt. Amúgy sztem véletlen szerűen minden napra állítsd be az órát, én hajnali 3 körül mindig álmodom, szóval mondjuk próbáld belőni az éjszaka közepét, ha épp álmodsz és akkor csörög, akkor emlékezni fogsz. Tehát mittomé ma állítsd be 3.42-re, ha nem jön be, holnap egy más időpontra.
2011. júl. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!