Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha álmomban...

Mit jelent, ha álmomban elvetéltem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam,hogy elvetéltem,holott nem vagyok terhes.Éreztem,hogy mozog a baba,majd arra emlékszem,hogy folyt a lábamon a vér.Előre is köszönöm aki tud válaszolni.
2011. júl. 11. 06:13
 1/1 Fraser ***** válasza:
0%
Mivel terhes vagy te mar a gyermek jovojere is gondolsz. Sokszor ha valami nincs rendben az eletunkben pl a parunk elvesztette a munkahelyet vagy alkoholista akkor tudatalatt ugy erezzuk hogy a gyermek jovoje veszelyben van.....eleg valami nagyon kis problema is ahhoz hogy ilyen almunk legyen.....en azt mondanam hogy tudatalatt vagy nem is tudatalatt de aggodsz hogy minden rendben legyen a kicsivel es hogy megadhass neki mindent talan azt hiszed hogy ez nem fog osszejonni ugy ahogy szeretned es azert almodsz ilyet...persze meg sok mas dolgot is jelenthet...mindenesetre azert ne ijedj meg, van ilyen....
2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!