Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van ez? Bővebben lent.

Miért van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mindig,mikor álmodok,azt álmodom,hogy verekedek,1 általam,utált emberrel.De az a furcsa,benne,hogy mikor ököllel akarok ütni,ütok,de mikor az arcához ér,a öklöm,visszaverődik,vagyis nem tudom megütni.Az éjjel is azt álmodtam,hogy 1 néger gyerekkel,összeverekedtem,de nem tudtam elérinteni.Végul,észrevettem,hogy van 2 gyűrű rajtam meg 1 karperec,azt levettem,és utána,meg tudtam verni.Ez mia frászért van???Bocsi a hibákért,és bunkók,kíméljenek.Köszönöm!
2011. júl. 9. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

velem még ilyen nem történt,de hasonló igen...

pl.ha valakit én is megakartam ütni,olyan gyengének éreztem magam....mintha nem lett volna erőm...

Nagyon rossz érzés az biztos,de ez ellen nem tudunk tenni,esetleg ha vagy annyira "erős",hogy felébreszd magad.

2011. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Há,idegesíto,mikor tudom,hogy éloben elkapnám,tudom,hogy meg tudnám verni.De álomban,az bórzasztó volt,de miután,levettem azokat a cuccokat,foldon hevert.De a folytatása volt.Hogy bíroság elé,kerultem,meg,az mondta a bíró,hogy aki négert,megver/megvert,az bortonbe,kerul.De ez volt az elso,ilyen álom,hogy le tudtam,verni,az oklommel,mert valahogy sikerult.De elég fáradt,voltam.:) Kosz a választ,megy a zold pacsi.
2011. júl. 9. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Én olyant álmodtam többször is, hogy rám támadó személyt akartam lelőni, de nem volt erőm meghúzni a ravaszt, egyszerűen nem bírtam lőni, bármennyire is próbáltam.
2011. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Won ***** válasza:
100%
A legrosszabb, amikor futni akarsz valami elől, de nem tudsz megmozdulni.
2011. júl. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még aval is volt,szerencsém,hogy az csak ott beszélgetett,nem is figyelt rám.
2011. júl. 9. 14:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Az álmod azt jelenti, hogy válaszúton állsz. Van egy probléma, amiben ezúttal a szíved helyett az eszedre kell hallgatnod. Gondolkozz tiszta fejjel: megéri a számodra szimpatikusabbnak tűnő utat választani? Te nem olyan vagy, amilyenné válni akarsz. Az álmod folytatása arra utal, hogy a rossz irányba sodródsz, és el fogod veszteni az irányítást. De ezen még változtathatsz!

Sok sikert, remélem segítettem!


egy álomfejtő

2011. júl. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom,szepen utolso.

Hát igen, majdnem a legjobb baratomat elvesztem.És nagyon rossz.És igen kicsit agressziv, akarok lenni.Pont leírtad a jó választ.Koszonom!!

2011. júl. 9. 20:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. =)
2011. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is zavartak a vesszők, bocsi. :)
2011. júl. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló volt, megyek fel a lépcsőn a szerelmem után, elgyengülök és csak ő meg csak megy tovább, a barátaim meg nevetnek rajtam.


:S

2011. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!