Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Eddig kétszer álmodtam ugyan...

Eddig kétszer álmodtam ugyan azzal. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel a volt középiskolámmal álmodtam, ahova tulajdonképpen vissza szeretnék menni, 10.-re mert ahol most vagyok hát nem igazán tetszik. Szóval vele álmodtam, de nagyon rossz, az ellentettje mind annak ami a valóságban történt velem. Mindenki rosszul bánt velem, az osztályfőnököt nem érdekelte hogy vissza jöttem, a barátnőim mással foglalkoztak, az osztálytársaimból csak egy kis része volt ismerős Stb.

Aztán most éjjel ugyan ezt álmodtam, csak itt már jóval kedvesebbek voltak velem, a barátnőim is örültek hogy vissza tértem Stb. Mint ha az álmom javulna vagy nem tudom :/ Szerintetek?


2011. júl. 9. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha igy fojtatod egyre jobb lesz!
2011. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De nem azt kérdeztem hogy milyen lesz :D

Ha nem hogy mi ennek az oka? Vagy most mi van ilyenkor?! :)

2011. júl. 9. 07:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te is írtad: vissza akarsz menni. Az álom a tudatalattid kivetülése, és, mivel feltételezem, sokat gondolsz rá, hogy visszamész - esetleg, mi lesz, ha visszamész -, ezért megjelenik az álmaidban is. Ennyit jelent.
2011. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Az előttemszólónak csak gratulálni tudok. Ha az álmok érdekelnek,javaslom Gyökössy Endre - később dr Gyökössy Endre - lelkész és pszihológus könyvét. Isten elfelejtett nyelve,az álom. Ne félj tőle vékony könyv. Bolt Bp V. Kossuth L. utca 1. Az udvar belsejében.
2011. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A válasz:

Az első álmodban a félelmeid jelentek meg. Valószínűleg félsz a változástól, esetleg tenni az ügy érdekében.

A másodikban már inkább a vágyak kapnak teret, és megjelentek a reményeid.

De ezúttal ne gondolj semmiféle jövendölésre az álmaid által. :)


egy álomfejtő

2011. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!