Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha valaki azt...

Mit jelent ha valaki azt álmodja hogy terhes? Az utóbbi 2 hétben már kétszer álmodtam ezt.

Figyelt kérdés

Az utóbbi 2 hétben már kétszer álmodtam ezt. Ma éjszaka ikreket vártam.

Szeretnék terhes lenni. Lehet hogy már ennyire belelovallom magam???


2011. jan. 26. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vágyaid jelennek meg az álomban. TAlán egyszer valóra válnak:)
2011. jan. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lélekben készen állsz rá, várod az érzést.

Nem hangzik túl egészségesnek az, hogy belelovallod magad ilyesmibe. Miért szeretnéd? Biológiai óra beindult? Vagy magasabb szintre emelnéd a párkapcsolatod?

2011. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem érzem hogy belelovallnám magam. Van már egy fiam és kistesót szeretnénk neki, de majd csak áprilistól próbálkozunk élesben. Egyébként 30 éves vagyok.
2011. jan. 26. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A te esetedben valószínű,hogy vágyálom.

De jelentheti azt is,hogy pozitív változás előtt állsz.Ha előre haladott a terhességed az álomban,az azt jelenti,hogy minden reményed meg van arra,hogy elérd a sikert és a vágyaid.Egyben az önelfogadás jelképe is a terhesség az álomban,ha mondjuk felfordulás van az életedben,vagy lelki viharaid vannak,akkor ez hamarosan megoldódik.

Üdv.Tike

Drukkolok,hogy mihamarabb babátok legyen:)

2011. jan. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy írtál! Remélem úgy lesz! :-)
2011. jan. 30. 12:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!