Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodtam a menstruációval...

Ha álmodtam a menstruációval meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megjött. Akkor most már tényleg meg fog jönni? Kérlek segítsetek, mert komolyan félek. 14/L
2011. júl. 8. 17:56
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
100%

Nem mai kérdés, de... Most komolyan, tényleg van olyan nő, aki várja/várta? Én összeteszem a két kezem ha végre elmúlik vagy végre késik. Mit meg nem adtam volna érte, ha nekem nem 10 évesen jön meg, hanem sokkal később.

Kellemetlen volt, fájt, rossz is volt, ennivalót sem kívántam, ment a hasam. Bár... Ez a mai napig így van.

Mégis ki az, aki ilyen fiatalom a haviért rimánkodik? :O

Nem, nem jó dolog, kellemetlen!

Hiába jönnek azzal mindig, hogy de hát ez csodálatos dolog, ettől nő a nő, stb. Nem, nagyon nem!

Már hogy lenne az csodálatos, hogy minden hónapban egy hétig vérpatak az ember, egy hétig fáj a hasa, folyamatosan a mosdót járja, mindentől elmegy az étvágya, úgy begörcsöl hogy felállni nem bír. És nem, hiába cseréli az ember gyakrabban is, mint kéne, ugyan úgy megérzi saját magát a kellemetlen szagot, ugyan úgy nem tud kényelmesen mozogni/aludni. Már hogy kellene ez csodálatos?

22/L

2019. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!