Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha álmodtam a menstruációval...

Ha álmodtam a menstruációval meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel azt álmodtam, hogy megjött. Akkor most már tényleg meg fog jönni? Kérlek segítsetek, mert komolyan félek. 14/L
2011. júl. 8. 17:56
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
úristen ha azt álmodod fiú leszel az leszel? :S te jó ég ....az hogy megjön nem az álmodtól függ...
2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Már meg is jött.
2011. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Első válaszadó Köszi sokat segítettél mondthatom!

Második- Hogy hogy már meg is jött?

Beparáztam segítsetek ne pedig idegesítsetek!Köszönöm

2011. júl. 8. 18:04
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Menjél szépen az ezo-izé kategóriába a többi elmebeteg retardált közé!
2011. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Juj de disznó vagy
2011. júl. 8. 18:07
 6/21 anonim válasza:
100%
1. vok ha ezzel nem segítettem akkor figyi drága: nem attól fog megjönni mert azt álmodod, majd ahogy annak jönni kell jön, lehet egy év lehet kettö de lehet 7 nap érted már, NEM AZ ÁLOMTÓL FÜGG!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi csak nagyon beparáztam. Rajtam körbe mindenkinek megjött csak nekem nem Még a 13 éves lányoknak is megjött csak én nekem nem ez olyan szar!
2011. júl. 8. 18:52
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy? Megjön, amikor megjön.

Ha ennyire foglalkoztat, akkor nem csoda, hogy azzal álmodsz.


Ebben a korban, amúgy már várható, tehát ha holnap megjön, az sem az álomtól volt.

Ha nagyon aggaszt, akkor esetleg keress fel nőgyógyászt. (Még véletlenül sem analitikust:)

2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
51%
dehogyis!ez azt jelenti,hogy te sokat gondolsz a menstruációra,mert álltalában aról álmodunk amire napközben soakt gondolunk
2011. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
50%

Sok minden lehet...

Lehet, hogy csak azért, mert tényleg sokat gonolsz rá. De nekem egyszer volt már olyan, hogy azt álmondtam, hogy megjött, másnapra tényleg megjött. Bár én akkor már régen menstruáltam.

2011. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!