Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az utópiás álom?

Mit jelenthet ez az utópiás álom?

Figyelt kérdés

Az álmodom már régóta, hogy jó pár év múlva én fogom nevelni a nővérem fiát, mert nővérem egy balesetben elhunyt.

Nem csak egyedül nevelem, van egy feleségem is, akit így a valóságban nem is ismerek és nem is emlékszek rá, hogy valaha is találkoztam vele, bár az álomban mindketten öregebbek vagyunk, tehát sem én sem ő nem 20 valahány éves, inkább 30-asoknak nézünk ki. Ezt az álmot már vagy 1 éve álmodom szinte havonta 2x.


2011. júl. 4. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a nővéred segítségre szorul? Ha tényleg van gyereke, talán nehezen boldogul vele, vagy szeretné ha többet foglalkoznál vele és ezt te tudat alatt veszed. Esetleg te is hasonló családra vágysz.
2011. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!