Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mitől van? (lent)

Ez mitől van? (lent)

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy smároltam egy pasival. És éreztem az egészet, párna meg kisállat meg más személy ilyenek nem jöhetnek szóba hogy biztos valamelyiket "nyalogattam", mert egyedül alszom és háton feküdtem és rögtön felkeltem miután abbahagytuk a csókolózást.. ja és megpusziltam az arcát és borostás volt és azt is éreztem.Ez mitől lehet ? Jó nem ez az első alkalom, hogy így éreztem valamit az álmomban, de eszembe jutott hogy felteszem itt a kérdést.
2011. júl. 3. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy homoszexuális egyén vagy.
2011. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én ha éhes vagyok azt álmodom,hogy a szüleim hozzák a reggeli kakaómat vagy szendvicsemet. és akkor elekzdek rágni meg inni stb. és pár perc múlva zsörtölődve ébredek,hogy nem ettem semmit ^^
2011. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez velem is előfordult már párszor... szerintem azért mert valaki annyira tetszik vagy érdekel, hogy az agyad álmodban is képes rágondolni..vagy valami ilyesmi:P
2011. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ilyen velem is előfordult :)

Nekem azt mondták, azért van ez, mert akivel álmodunk, a valóságban nagyon is vágyik ránk. Hát...nem tudom, ez a Te esetedben mennyire reális, ismered például a srácot, akivel együtt voltál?

2011. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem, nem ismerjük egymást :D
2011. júl. 13. 00:01

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!