Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez az álom mit...

Szerintetek ez az álom mit jelent?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm anyukája több mint két éve halt meg.Álmomban ültünk egy szobában,a barátnőm,az unokatesója,és én.Egyszer csak belépett az anyukája.Ragyogott,mosolygott,és rám nézett egyfolytában.Tekintetéből tudtam,hogy csak én látom őt..Többiek csak érezték valami furcsának a jelenlétét.Közben én ettem valamit,amiről késöbb kiderült,hogy az anyukája csinálta nekünk.Odament a lányához átölelte,mire a barátnőm elsírta magát..Mielött elment volna az anyukája hosszan a egymás szemébe néztünk,nem szólt egy szót se,de szemei mintha azt akarták volna mondani,hogy vigyázzak a lányára..meg,hogy köszöni,amiért mellette állok.Szerintetek ennek az egésznek lehet valami jelentése?
2011. júl. 2. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
azt hogy rossz kategóriában fogsz másnap kérdést kiírni :D
2011. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 khrisztike ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű ha hiszel a természetfelettiben, mert a halottak néha üzennek a hozzájuk közel állóknak, mielőtt tovább lépnek. Lehet hogy pont az volt az a pont amikor ő elhagyta ezt a világot és elkezdte az uj életét.
2011. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!