Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt már több...

Miért álmodom ezt már több hete? Számomra ez ijesztő!

Figyelt kérdés

kb 3 hete álmodtam ezt először, azóta 1 héten minimum 4szer álmodok ezzel.

Szóval álmomban katona vagyok, férfi. Senki nem mondja de érzem, h II.világháború korát írjuk, 2 társam van velem, akik németül beszélnek hozzám, mégis megértem(angolt tanulok.) Vhol Afrika területén vagyunk, megszálltuk a helyet. Érzem, h hatalmam van és h az őslakosok félnek tőlünk. Járőrözünk. Én és a 2 társam bemegyünk egy ilyen tipikus lerobbant épületbe amit még valamikor a misszionáriusok építettek. Van ott egy csoport fekete nő. A 2 katona odamegy és kiválasztja legszebb lányt, elég fiatal 18 körül lehet, a többieket elzavarják. Amikor egyedül maradtunk a lánnyal, lefogják és úgymond "felszolgálják" nekem. Általában itt ébredek fel, sosem tartott odáig az álom, h megerőszakolom a lányt, de tudom, h az következne, álmomban ilyenkor nagyon boldog és izgatott vagyok.

Nem tudom, honnan jött ez az álom ilyen hirtelen ez előtt sosem álmodtam még csak hasonlót sem, most meg ilyen gyakran és részletesen. Nő létemre nem tudom miért álmodom magam férfi náci katonának aki bennszülött nőkön éli ki a beteges vágyait. Kezd zavarni a dolog.


2011. júl. 1. 13:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet de nem biztos hogy a tudatalattid játszik ebben a történetben főszerepet. Egy elfelejtett film, egy olyan sztori (ami veled történt) feldolgozása, olyan dolgok amiket csak a periférikus látóteredben láttál de a tudatalatti megjegyezte stb.,stb. .
2011. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!