Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

Ma azt álmodtam először,hogy egy havas tájon először Magyarországon egy nagy autóval versenyeztem,utána ismét egy havas tájon motorral versenyeztem,de az már külföldön volt,mert mondták,innen tudom.

Ezek után pedig egy osztálytalálkozó szerűn találtam magam,amin ott volt 2 tanár meg pár volt osztálytársam(általános iskolás).Aztán csináltunk képeket,sokat..egyet még láttam is:O,ezen nagyon meglepődtem.Aztán több képet nem sikerült csinálnom.

Vajon mit jelenthetnek?


2011. jún. 30. 12:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is érdekes,hogy versenyzésről álmodtam,mivel lány vagyok,még pedig egy olyan lány,aki nem szeret nagyon versengeni.
2011. jún. 30. 12:39
 2/5 BOTI7SOK válasza:
csak annyit h mukodik az agyad alvas kozben is ;))
2011. júl. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hahaxD nagyon vicces.:DD
2011. júl. 1. 11:26
 4/5 BOTI7SOK válasza:
hat ezt komolyan mondtam :) nem jelentenek semmit,max rossz emlekeket vagy rossz elmenyeket , mast semmit nyugi. majd ha megalmodsz valamit es megis tortenik(amit ketlek) ertesits! :)
2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
JóóxD
2011. júl. 5. 15:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!