Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ez normális? Mi a...

B3rNIk3 kérdése:

Szerintetek ez normális? Mi a véleményetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok babonás,és nem hiszek különféle jóslatokban sem.De néha vannak olyan álmaim amik rá pár hétre,hónapra megtörténnek.Ilyenkor egy erős deja vu érzés fog el.
2011. jún. 29. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
ha lehet privátba folytasuk.itt csak annyit mondok bele látsz a jövőbe.
2011. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is szokott lenni. Sajnos nem a jövőbe látunk.

Amikor észlelsz/gondolsz valamit, az agyadban van egy aktivitásmintázat. Az emlékezet úgy működik, hogy elraktározza az agy ezt a mintázatot és előhívja. Ehhez tudni kell azt is, hogy most éppen emlékezel vagy észlelsz. Ez egy érzékeny rendszer és ha egy kis pillanatnyi hiba belecsúszik, akkor nem tudod eldönteni, hogy az a mintázat mihez tartozik: a jelenhez, a múlthoz vagy mindkettőhöz? Ez a deja vu.

Az agy olyan, hogy értelmet keres mindenben. Amikor egy ilyen bizonytalan helyzettel találkozik, megpróbálja valahol lehorgonyozni és ilyenkor sokszor álomhoz köti.

2011. jún. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mi a magyarázat arra ha valamit előre megálmodsz?Tudom hogy nem jósolok,nem is hiszek a jóslásban xD de ez amit most írtál nekem valahogy nem adott választ a kérdésemre.Vagyis ha tudom,hogy egyszer megálmodtam,és úgy történik.Akkor arra mi a magyarázat?Amúgy tényleg köszi a válaszokat de elkezdett nagyon foglalkoztatni,hogy mitől lehet ez,és ha lehet normális válaszokat mint az eddigiek.
2011. jún. 30. 09:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a magyarázat, hogy valójában NEM álmodtad meg. De az agyad keres egy megoldásd arra a hibára, amit leírtam és van, hogy azt találja magyarázatként a hibára, hogy megálmodtad. Ez egy emlékezeti ideiglenes hiba és egy rá adott illuzórikus magyarázat
2011. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké....köszi
2011. jún. 30. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
márpedig az álmok nem hazudnak!
2011. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!