Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől volt ez (lent)?

Mitől volt ez (lent)?

Figyelt kérdés
Kiskoromban, amikor beteg voltam (hőemelkedés, nátha), de szinte minden ilyen megbetegedésemkor, amikor behunytam a szemem, mindig ez volt: volt egy pálya (egy olyan csík, mint a sz.gépes játékokban) és ha a labda gond nélkül átjutott nem volt semmi, "új pályára léptem", aztán ha viszont akadályba ütközött a labda, mindig nagyon elkezdtem félni, és rossz érzésem támadt. Mitől volt ez?
2011. jún. 26. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy túl sokat számítógépeztél.:) egyébként betegen nekem is volt egy berögzött dolog, sőt néha most is előjön éjszaka amikor beteg vagyok. de ez inkább egy érzés amit nem is nagyon lehet leírni. Valahogy olyna mintha a szívem a fejemben dobogna, és ar arcom meg tágulna. bocs nem tudtam jobban leírni:D de ez a láztól van.
2011. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :) nem sokat gépezetem kiskoromban, inkább tv, de azt se sokat :)
2011. jún. 26. 20:44

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!