Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet, vagy mi az oka?

Ez mit jelenthet, vagy mi az oka?

Figyelt kérdés
Kiskoromtól kezdve álmodok - habár ritkán- olyanokat, hogy jövök ki a szobából vagy megyek a folyosó, és egyszer csak hiába megyek meg kapaszkodok, valami folyamatosan húz vissza. Nagyon ijesztő. Kapálózok, kiabálok, de a torkomon egy hang se jön ki, rugdosom a szekrényeket, hogy zajt csapjak. Annak sincs hangja, vagy csak halk. Látom a szüleimet, hogy mást csinálnak, de sosem vesznek észre... Ez mi lehet, vagy it jelenthet?
2011. jún. 26. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszer kíváncsiságból engedtem a húzásnak, szóval nem ellenkeztem, meg nem álltam ellen. Amint elengedtem magamat, hogy az a valami behúzzon, fölébredtem. :/
2011. jún. 26. 13:24
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi sok embernek van ilyen álma.nem jelent semmit egyszerűen csak félsz hogy egyszer senki se fog észrevenni és elragad a feledés.
2011. jún. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amikor meg kisebb voltam, olyat álmodtam, hogy egy oroszlánfejű polip-csápos valami akart elvinni, de akkor már másokat is bántott... :S
2011. jún. 26. 13:40
 4/4 anonim ***** válasza:
ezek csak álmok.ez a valoságba nehezen jöne be ha jövöbe töréne akor pedig ot éreznéd a fájdalmat is meg kicsit szinesen látnád.
2011. jún. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!