Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez incepció? Mit jelenthet?...

Ez incepció? Mit jelenthet? (lent)

Figyelt kérdés
A múltkor álmom volt az álmomban, nem emlékszem teljesen hogy mi volt legalábbis az elsőre. de egy délután történt nagyon fáradt voltam és elaludtam. az álmomban levő álmomra csak részletekben emlékszem, de annyira emlékszem, hogy valahonnan leestem, és felriadtam, csak nem tudtam megmozdulni csak nagyon nehezen, leestem az ágyról vonszoltam magam próbáltam kiabálni szüleimnek, tisztán hallottam hogy beszélget a családom meg megy a tvjük, próbáltam ordibálni hogy segítsenek de semmi hang nem jött ki a torkomon, nagyon féltem, közben a földön hasaltam az ajtóm kinyílt majd hirtelen sötétség lett. Na és ezután jött h végre igazából felkeltem (szóval eddig ez mind álom volt, de nagyon valóságosnak tűnt), de úgy hogy 1 pár másodpercig gyenge voltam teljesen le voltam bénulva szememet alig tudtam kinyitni és homályos volt minden, majd egyszer csak sikerült felpattannom nagy ijedtségemben. nagyon le voltam izzadva stb. ezek után este alig mertem elaludni.
2011. jún. 23. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevesebb filmet nézz..


Am meg ez tök normális. Előfordul ha "rosszat" álmodsz.

2011. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
=)) szép lerírás, jelenlegi tehetetlenség, te nem akarsz rosszat, de az majd utolér ha nem nem jössz rá, hogy tehetsz ellene. 13-nak tippellek eltaláltam? =) Egyébként a legjobb jellemző az álomra, az "lidércnyomásos" .
2011. jún. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
19/L
2011. jún. 24. 00:35
 4/5 anonim ***** válasza:
hopp ez mellément, ebben az esetben nem bölcselkedek, mert vélhetőleg sokkal több tapasztalatod van mint nekem, 3 évvel és egy nemmel, mindenesetre nekem sokszor volt már ilyen álmom, és valamilyen értelemben még élvezhető is, nem hinném, hogy sok köze lenne az incepció-hoz feltéve, ha a szó "tudatalatti hiedelem-beültetést jelent." Mellesleg nem hinném, hogy legalább egy használható válasz is fog születni, mert sokat beszélgettem már erről, de elfogadható jelentés nem igen született. Kicsit olyan ez mint a sivatagban a forrás mellett szomjan halni. Ahogy már írtam kegyek az óra és lehet, hogy az út amin most jársz nem fog elvezetni, a te saját forrásodhoz, szóval ha következtetnem kellene, akkor meg kell próbálnod változtatni, magadon ami nyilvánvalóan nagyon nagyon nehéz főleg ilyen fiatalon. Mindenesetre sok sikert a válaszkereséshez, talán még időben megtalálod.
2011. jún. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A változás olyan nehéz, mint kinyitni az égő szemet, felállni és szembenézni a félelemmel, majd legyőzni azt, de a jutalom nem marad el! Az félelem a jelenlegi állapot, az égő szem megnyílása a probléma felismerése, a felállás a próbálkozás, a győzelem a tudat, hogy értékes dolgot tettél.

Ha rossz választ írtam akkor ezer bocsánat!

2011. jún. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!