Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Érdekesen ijesztő álmok?

Érdekesen ijesztő álmok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdődött,hogy álmomba megakarnak ölni.

Először még "csak" üldözött egy pasas,majdnem elkapott,de én megmenekültem.

Pár nappal később már azt álmodtam,hogy fegyvert fogtak rám.

Másnap már sírtam is álmomban,mert megfenyegetett és megölt.

És most már majdnem minden éjszaka ezt álmodom.


De 3 nappal ezelőtt nagyon rossz rémálmom volt.

Az iskolámba vagyok egy barátnőmmel.A suli teljesen elhagyatott.Tudjuk,hogy van bent valaki az iskolába,aki egy sorozatgyilkos.Leütött minket és ezt mondta:"Ha nem álltok mellém akkor megkínozlak és megöllek titeket."

Mi a barátnőmmel mellé álltunk és elkezdünk gyilkolni.

Majd valahogy hazaértem,és jött a rendőrség.Azt kérdezték,hogy nincs-e közöm a gyilkosságokhoz,azt mondtam,hogy nincs.A rendőrök pár óra múlva azt mondják,hogy elfogták a gyilkost.Én valahogy éreztem,hogy a gyilkos ezt mondja nekem:"Ha kiszabadulok a börtönből elfoglak,és megöllek."A rendőrök azt mondták nekem,hogy a gyilkos kiszabadult.

Erre felébredtem.De pár perc múlva visszaaludtam.

A rémálmom fojtatódott.Az asztalomnál ültem és olvastam.És

megint azt éreztem,hogy a gyilkos mondani akar nekem valamit.Azt mondta,hogy:Itt vagyok a házadba.Megöllek.

És láttam bejönni az ajtón.Jött felém.

De felébredtem.

Azóta egy kicsit félek elaludni nehogy valami rosszabbat álmodjak.

Amúgy a gyilkosnak a fejét soha sem látom,csak a ruháját.

Horror filmeket sem szoktam nézni.Csak egyszer még régebben megnéztem a Fűrész egyik részét.De arról nem álmodtam semmit.


Miért álmodom ilyen rosszakat?

Kérlek segítsetek!


2011. jún. 23. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van valami fenyegető helyzet vagy személy az életedben vagy férfi családtaggal rossz a kapcsolatod.Az ilyen álmoknak általában a stresszes élethelyzet az oka.Nem tűnik jövőálomnak, de azért sosem árt egy kis óvatosság az emberekkel szemben.
2011. jún. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első álmodban egész véletlenül nem valami erdőszerűségben menekültél?

mert akkor egyezik az álmunk

2011. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:Lehet,hogy ezért álmodok ilyeneket,mert sokszor vagyok egyedül a házunkba,és félek,hogy valaki betör hozzánk,és megöl.


Második:Én is erdőben futottam a gyilkos elől.

2011. jún. 24. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Erdő:az élet "sűrűje", nehéz kiigazodás az életben,de jelképezheti a titokzatosságot, a tudatalattit is.


A gyilkos maga a félelem, ami megsemmisítő erővel bírhat, de jelképezhet bármilyen megfélemlítő problémát is az életben.


Persze, ha napközben ilyesmitől félsz otthon, akkor nem kell különösebben magyarázni, miért jön ez elő álmodban is.Megálmodod, amitől nappal félsz.

2011. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :)
2011. jún. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!