Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt két álmom mondjátok meg,...

Volt két álmom mondjátok meg, hogy miért voltak ezek?

Figyelt kérdés

Nyíregyházán élek és nekem jobbra az ablakon amikor kinézek a korzó van (kb 800méterre) de csak a teteje látszik.

Az első álom: Egy tornádó keletkezett a korzó felett és ahogy jött a házunk felé egyre nagyobb lett. Én nagyon keménygyereknek hittem magam és kiugrottam az ablakon (persze semmi bajom nem lett) és amikor ideért a tornádó akkor befeszítettem minden izmomat egyszerre és valahogy sikerült szó szerint megfognom a tornádót és eltüntetnem.


A második: egy légibemutató volt utasszállítókkal a város felett, néztem kifele ugyanezen az ablakon és az egyik repülő elkezdett füstölni és lassult lefele énmeg teljes erőből arra gondoltam, hogy "menj hátrébb, menj hátrébb ne ide zuhanj le", aztán hátrafele kezdett repülni, és egyszercsak telesen függőlegesen, orrával az ég felé elkezdett lefele zuhanni. Ezután felrobbant nagy füst volt és vége.


2011. jún. 19. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és a 4.-en lakom.
2011. jún. 19. 19:48
 2/6 anonim ***** válasza:

A tornádó változást jelent, az pedig, hogy megfékezed, azt, hogy megszabadulsz egy nehézségtől az életedben, az pedig, hogy ehhez befeszítetted az izmaidat, azt jelzi, hogy elkeseredett vagy valami miatt.


A lezuhanó repülő szerelmi bánatot, illetve elfojtott rosszindulatot is jelezhet. A robbanás és füst azt is jelezheti, hogy meg akarsz felelni a saját elképzeléseidnek, túl higgadt és fegyelmezett akarsz lenni, de ez nem sikerül. A katasztrófa elhárítása ugyanazt jelenti, mint az első álmod esetében.


Remélem, segítettem.

2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy superman!
2011. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm szépen! a 2.on meghaltam a röhögéstöl...-.-
2011. jún. 19. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
cső haver a pirosházba lakok:D amikor a korzó épült akko mögötte piros foltok voltak mintha vér lett volna a szonon is volt te nemtudod milett a vége?
2011. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nemnagyon:S
2011. jún. 19. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!