Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ha egy tudatos álmomban...

Ha egy tudatos álmomban leszúrom magam akkor mi történhet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 18. 21:58
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha álmodban ,meghalsz, arra azt mondják, hogy meghosszabítottad az életed, hogy ebből mi igaz arról fogalmam sincs!
2011. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálad ez működik? (Mármint a tudatos álom.)
2011. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

én nem a kérdező vagyok, :) de ez sok embernél működik, én is néha tudatában vagyok hogy álmodom. de általában csak az álom közepében jövök rá, és pl olyankor ha már 2 perce úszok a víz alatt, és gondolom hogy na na itt valami turpisság van, mert nem is vettem levegőt :D jah álmodom! akkor oké. és úszok tovább :)

de kérdező, miért mit gondolsz mi lesz ha leszúrod magad? maximum felébredsz, ha fel akarsz, vagy álmodsz tovább és nem lesz semmi bajod nem? de egyszer majd próbáld ki :)

2011. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

nem vlsz, h meghalnál.

én pl. sokszor álmodom, h katona vok. egyszer meglőtték álmomban a lában, és mikor felébredtem, tényleg fájt ott...ilyen pszichés dolog tényleg van.

viszont azt cáfolom, h ha zuhanós álomban földet érsz, meghalsz. én álmodtam ilyet, h földet is értem, és nagyon is élek :D

szal sztem ijedtem ébredsz, de ennyi. :D

2011. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
félreértem? ti most arról beszéltek hogy TÉNYLEG meghalnál pl. ha lezuhannál? :O dehogyis! nekem van olyan hogy le is zuhanok, és felébredek. vagy nem, akkor simán csak elnyel vmi feketeség, szóval sose érek le a földre, aztán álmodok tovább valami mást..
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Tesómnak egyszer sikerült ráébrednie álmában hogy álmodik. Azt mondta ment az utcán, és feltűnt neki hogy furcsák a fények. Megnézte a környezete részleteit, és nem voltak éles kontúrok, mint a valóságban, ekkor rájött hogy álmodik.


Egyébként létezik olyan szemüveg amiben érzékelők vannak, amik bekapcsolnak 2 villogó ledet, ha álom állapotban jelentkező REM szemmozgást érzékelnek. Ezektől nem ébredsz fel, viszont álmodban is érzékelni tudod, így ráébredsz hogy álmodsz, és onnantól te irányítod a dolgokat.

Van is róla egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=TnY_csUltQw

2011. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A tudatos álmodás annyi, hogy tudod, hogy éppen álmodsz, kis gyakorlással valamennyire irányítani is tudod az álmaidat. Ettől még a fizikai testedben semmilyen más változás nem következik be, mint egy átlagos álomban.

Egyébként én már voltam úgy, hogy leszúrtak álmomban és fájt, sőt még ébredés után egy-két másodperccel is, ettől függetlenül természetesen nem haltam bele. :)

2011. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Engem lőttek má fejbe álmomban közvetlen közelről (persze utána megbuszoltam az illetőn még álmomban). és műsnap még kb délig éreztem is a fejemben, mintha tényleg úgy lett vna.
2011. jún. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

amikor ilyen velem történik, arra tudok gondolni, hogy úgy feküdtem, hogy megnyomtam a fejemet azon a részen, és mivel álmomban is éreztem, hogy fáj, azt álmodtam, hogy fejbe lőnek (például).

ezért mivel ténylegesen meg lett nyomva azon a ponton az adott testrész, ébredés után is érezhető.

(szóval: nem azért fáj mert álmodtad, hanem azért álmodtad, mert fáj)

2011. jún. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

a kérdésre válaszolva pedig, valószínűleg semmi, legfeljebb ha kést látsz, arról egyből ez az álom fog eszedbe jutni, esetleg akkor kellemetlen tud lenni, ha ez a tudatos álom igazából egy alvajárás, és tényleg leszúrod magad.

az álmot az agy működése idézi elő, ami (szerintem) nem befolyásolhatja az eseményeket, illetve az emberek élettartamát

2011. jún. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!