Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig kutyákkal...

Miért álmodom mindig kutyákkal? és mit jelent?

Figyelt kérdés

Mostanában szinte minden álmomban van 1 v több kutya pl. volt olyan amikor a barátnőmmel sétáltunk és egy temetőnél értünk ki és volt egy chiwawa ami meg akart támadni , de csak a bnőmet kapta el .

volt amikor odajött hozzánk 2 németjuhász és úgy tűnt mintha meg akartak volna harapni , de csak játszottunk velük.

tegnap azt álmodtam, hogy volt egy kiláncolt kutya és egy nő épp meg akarta etetni, de megharapta utána meg rám vicsorgott .

ma pedig azt álmodtam, hogy valami k*rva nagy döglött fekete kutya kiterülve fekszik az asztalon és mellette meg egy kicsi fehér ugrál a fölfön .

jelentenek ezek valamit ?


2011. jún. 16. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem volt már régebben?
2011. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem valószínű ..
2011. jún. 16. 10:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges h kutyád lesz v ha van meg fog halni.Nemtudom.Az álmoknak nem mindíg van jelentőségük:)
2011. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az álmot az agyad generálja, hogy a viharba lenne bármi jelentősége?!

lehet, hogy valamikor lesz egy kutyád, vagy elpusztul a kutyád, vagy megugat egy kutya, de nem azért, mert tegnap este azt álmodtad, hogy egy nőt majdnem megharapott két kutya

2011. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 brena ***** válasza:
69%

"Hűség, de átvitt értelemben hűség, kitartás egy rossz elképzelés mellett; nehezen felejtesz, és hajlasz a rosszra inkább visszaemlékezni, mint a jóra. Kutyaharapás: ha téged harap - tartasz egy ellenséges lépéstől; ha mást harap meg szemed láttára egy kutya bosszút forralsz. Ismeretlen kutya, ha az öledbe telepszik vagy melléd szegődik: kéretlen szívesség. Régi kutyád, ha álmodban visszatér: szégyelled magad, hogy valaki után még mindig vágyakozol, nem tudod elfelejteni. Saját kutyád, ha ellenségesen viselkedik: igazságtalan voltál valakivel, aki nálad gyengébb, vagy neked kiszolgáltatott. Farkaskutya: nem egyértelmű érzések."

Én ezt találtam.:D

2011. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!