Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez azálom?

Mit jelent ez azálom?

Figyelt kérdés
Összepakolom a személyes holmimat mert űrhajósnak fogok jelentkezni a NASA-hoz, amerikába. Minden amire szükségem lehet, könyvek stb., mindet beraktam egy hátitáskába. Közben elindulunk busszal, de sajnos rossz busszal megyünk ezért majdnem lekéssük a jót és megbukik az álmom. Közben ha felnézek az égre, látom a naprendszert, a kék vénuszt, barna marsot stb, aztán Németország kivetülését látom az égen. Apukám is velem van és ő aztmondja, hogy ez a "Gessz-jelenség" (vagy valami hasonló). Le akarunk szállni a buszról... (vége)
2011. jún. 15. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel busszal álmodtál azt jelenti h utazni fogsz

A naprendszer. messzire fogsz utazni,vagy messzire tervezel egy utazást ami nem fog sikerülni. kb ezt jelenti :D

2011. jún. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek abban, hogy az álmoknak jövőre utaló jelentésük van. Azt olvastam, higy az álom az, hogy az agyad rendszerezi az emlékeid, akár azokat is amikre te nem emlékszel, vagyis mélyen a tudatalattidban van.

Egy álom kb fél perces, ezalatt enek a rendszerezésnek mindössze 10°-át látod, mivel annyira sok emlékkel dolgozik az agy egyszerre, hogy még ígyis általában egy összevissza marhaság lesz belőle :D

Ez szerintem annyit tehettett, hogy valamikor csak utaztál busszal, vagy láttál buszt mostanában, nem? :D

És nem gondoltál, láttál vagy hallottál valamit az űrrel meg Németországgal kapcsolatosan? :D Szerintem a jelentését magadban keresd :)

2011. jún. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

a 2ik válaszoló bolond xD

2011. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti h vacsorázz kevesebbet
2011. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló hülyeséget ír, mert nincs általános érvényű jelentése az álmoknak.

Az álmokban vágyak és szorongások jelennek meg, amiket az emlékeid gyúrnak össze. REM fázisú alvásban inkább fantáziateli, bizarr álmok vannak, míg NREM-ben pedig inkább a közelmúlt eseményeit dolgozod fel.

Ha nagyon akarunk jelentést adni ennek, akkor az annyi, hogy érdekel a világűr, annak kutatása. Ennél többet nem (aki mást állít, az nem tudja mit beszél)

2011. jún. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!