Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ilyen lehetséges? Kicsit...

Ilyen lehetséges? Kicsit elgondolkodtatott

Figyelt kérdés
Mikor felébredek, iszonyat fáradt vagyok pedig többmint 10órát alszom mostanában, hogy vége a sulinak. Azt álmodom mindig , hogy üldöznek és egész éjjel gondolkodnom és futnom kell. Az álombeli történések kihatnak az ember valóéleti fizikai állapotára is ?
2011. jún. 13. 11:30
 1/8 Won ***** válasza:

Szia!

a lelkiállapotodra mindenféleképpen kihat, tehát valamelyest a materiális(anyagi, fizikai) énedre is. Valószínűleg az egész csak valami negatív behatás stressz miatt lehet.(Bár a szünetben ki stresszel?:D) Próbálj meg napközben sokat pihenni( nem aludni), sportolni, kikapcsolódni. Az sem baj, ha lefekvés előtt meditálsz, vagy végiggondolod a napi történéseket. Valószínűleg megviselt az iskola. De ne azt csináld, hogy este 10kor fekszel és másnap délben kelsz! Az éjfél előtti alvás a legpihentetőbb!!


Üdvözlettel: Won

2011. jún. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát iven, nagyon megviselt a mostani évem, elfáradtam, nem lennék már képes semmire. Nqgyon sokat tanultam és külöbféle gondjaim is vannak másokkal nagyon, de főként magammmal.

Köszönöm szépen a gyors választ, további szép napot

16l

2011. jún. 13. 11:56
 3/8 A kérdező kommentje:
De monduk n szünetben is stresszelek, mindenért,ez az egyik legfőbb gondom , nagxon ideges tipus vagyok, nem birok leállni, és ezmentálisan és fizikailag is lefáraszt sajnos,
2011. jún. 13. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez kihathat a fizikai állapotodra is, mivel amikor álmodsz az agyad pörög, és szerintem nem pihensz igazán.

Próbálj meg nyugodtabb életet élni, meditálj, ne strsszelj, agykontrollozz, relaxálj sokat.

2011. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Won ***** válasza:

Ha tényleg ilyen stresszes vagy, akkor próbád meg elterleni a figyelmed. Itt a szünet, menj a barátaidhoz érezzétek jól magatokat. Ez sokat segíthet lelkileg! Csak fel a fejjel , nincs már muiért idegeskedni! :)


Üdv: Won

2011. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt olyan, hogy bármennyit aludtam, mindig fáradt voltam. Ez lehet a stressz miatt is, de lehet azért is, mert valami megakadályoz a pihentető alvásban. Ha folyamatosan rosszat álmodsz, akkor lehet, többször felébredsz az éjszaka folyamán, úgy, hogy nem is emlékszel rá. Szerintem próbálj valahogy ellazulni elalvás előtt, pl. forró fürdő, vagy zöld tea, füstölő...
2011. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha túl sokat alszol, az sem jó. Be kell lőnöd az ideális alvási idődet és ráállnod arra.

Ki tud hatni az alvás, persze. Mivel tanuló vagy, gondolom az évvége megviselt szellemileg. A szellemi fáradtságot meg sokkal nehezebb kipihenni, mint a fizikait.

Azt ajánlom Neked, hogy végezz valami fárasztó testmozgást, pl. ússz és fuss esténként. Sokkal könnyebben fogsz tudni aludni és pihentetőbb is lesz az alvásod.

2011. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,

egyetlen legjobb barátnőm van, vele nap mint nap találkozom

barátam nincsenek, mert nem kívánkozom velük tartani a kapcsolatot, utálom az osztályomat is.

De ma a part nem tudtam letörölgetni anniyra fáradt voltam. úgyhogy berakok valami jókis filmet, azt arra elalszok, holnap úgy is korán kell kelnem megint.

2011. jún. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!