Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet talán rosszat? SOS

Mit jelenthet talán rosszat? SOS

Figyelt kérdés
Azt álmodtam hogy volt valaki aki úgy ölte meg az embereket hogy lehúzta őket a víz alá a medencében!De utnnáuk nem látszott semmi.Később azt álmostam hogy az osztályommal úszva mentünk kirándulni és egy folyóba úsztunk...anyukám azt mondta hogy a zavaros víz rosszat jelent!
2011. jún. 12. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Jung szerint meg a tudatalattidat testesíti meg a víz az álomban.
2011. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
vagy ne igyál annyi folyadékot lefekvés előtt és nem lesznek ilyen álmaid.
2011. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó renben de nem volt annyira rossz de azért...
2011. jún. 13. 18:36
 4/8 A kérdező kommentje:
lécci még öteteket!
2011. jún. 15. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz a fulladásos haláltól (mindenki fél), és megjelent az álomban a szorongás.

Olyan, hogy a zavaros víz ezt vagy azt jelenti nincs. Az álmok személyre szabottak, mert Te magad alkotod őket

2011. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A víz az érzelmekre utal általában.Tehát én úgy magyaráznám ezt az álmot, hogy "valami" érzelmileg nagyon lehúzza az embereket,érzelmileg megsemmisítő.Mivel ez a lehúzó erő egy láthatatlan dolog álmodban én arra gondolok,hogy ez a mai társadalom depresszióba taszító nehézségeit jeleníthette meg.

Folyóban úsztál az osztálytársaiddal:felszabadulnak az érzéseitek, itt a nyári szünet, a szabadság , élhettek, mint hala vízben :)

A zavaros víz zavaros érzelmeket jelent, nem tudsz kiigazodni érzéseiden.

2011. jún. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 16. 17:11
 8/8 A kérdező kommentje:
ötleteket!
2011. jún. 19. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!