Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Köze van hozzá neki is az...

Köze van hozzá neki is az erotikus álmomhoz vagy csak nekem?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt volt, hogy a szomszéd sráccal több éjszakán át álmodtam erotikusat. Az elején még érthető volt, mert volt, hogy ábrándoztam róla, de utána egyfolytában felbeukkant, pedig nem gondoltam úgy rá. És most azóta is nagy ritkán, de még mindig felbukkan, és mindig csak ilyesmi volt az álmomban. Most is vele álmodtam, nála voltam és együtt akart velem lenni, feküdtünk az ágyban és gyöngéden csókolgatta a nyakam, szinte éreztem. Nagyon jó volt, de a valóságban ha találkozunk még sincs semmi "tűz" közöttünk.... Miért lehet ez?
2011. jún. 8. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert álmotokban kitomboljátok magatokat :D De tök jó az ilyen, tök kiváncsi lennnék h rólam hány lány álmodott erotikusan. :)
2011. jún. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. lehet vonzódsz hozzá, csak még nem vallottad be magadnak

2. a vágyaidat valami miatt ő jeleníti meg

2011. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hello!

Szerintem is tetszik neked, ez az egyik ok, a másik sztem az is lehet, hogy vágysz már a szexre is. Próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot! Erre elég egy Hello + egy mosoly ha találkoztok.

A racionális ok sztem meg az lehet, hogy azt szokták mondani, hogy az álmok az aznap történtek újrafeldolgozása. Tehát találkoztál vele, vagy néztél egy filmet amiben volt hasonló jelenet, és az agya alvás közbe ezeket újra előhozza, összekombinálja stb. Döntsd el, hogy szted melyik érv tetszik.

2011. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!