Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az erotikus álmok?

Mit jelentenek az erotikus álmok?

Figyelt kérdés
Ma reggel azt álmodtam, hogy egy vízzel teli kádban vibrátorral izgattam magam, és jó volt. Ez mit jelenthet? 21 éves lány vagyok, és lassan két éve voltam férfival, de a szexet szinte nem is kívánom. Tapasztaltatok már ilyet/hasonlót? Csak normális választ írj! Köszönöm!
2011. máj. 26. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
éhes makkal disznókat álmodsz
2011. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, tudat alatt igenis kívánod a szexet. Szerintem csak ennyi.
2011. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaj igen én olyan csodálatosat álmondtam, elmesélem:

Épp a bátyámmal beszéltem, amikor eszembe jutott hogy jaj nekem még el kell menni a fogorvoshoz mert a bal hátsó fogam már jóideje rossz (egyébként nincs rossz fogam, ez sem rossz de álmomban úgy éreztem hogy már egy ideje rossz) és lementem a földszintre mert ott volt a fogorvos -.-' (ezt a marhaságot :-DDD) és egy nagyon helyes pali volt olyan 40es és úgy nézett ki mint Dr. Freeman a Half Life-ból :-DDD (ez ilyen személyes perverzióm) és a fogaim helyett megcsókolt *.* :-DD és olyan jó volt mert tökre éreztem is és jól magához ölelt és éreztem a hasát a hasamon meg minden és épp folytatni akartuk amikor bejött a lánya (meg felesége is volt és ezt tudtam csak nem érdekelt minket ) és elrontott mindent :-DD... aztán jelenetváltás volt és ott voltam a pasimmal egy társadalomban éltünk akik a fák tetején laktak vagy sziklába vájt kis lyukakban ami vicces mert nagyon fejlettek voltunk ám és tudtunk repülni is szárnyak nélkül és a pasim nagy góré volt köztünk, olyan mint Neo Zionban, mindenki imádta, és a saját kis kőlyukunkban voltunk és épp szexelni akartunk, és ő is megcsókolt és azt is éreztem, és maxijó volt mert valami olyan "képzésen" volt ahol pont a jó szexet tanítják, ilyen spirituális agyhullámos "élvezz élvezz élvezz!!!" dolog és maxijó volt, és láttam magam előtt a fejemből kijönni a beszélgetős buborékokat mint a SIMS-ben mindenféle szívecskével, aztán jöttek a terroristák és a pasimnak ugrani kellett hogy megmentse a világot engem meg addig kinyírtak :-SSSS ... a pasim (az igazi) puszija keltett fel ahogy azt mondta: azt asztalon a kávé kicsim megyek dolgozni és olyan kár volt hogy már felébredtem :-( na szóval vannak ilyenek ^^

2011. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az első hozzászóláshoz inkább nem fűzök semmit. -.-"


A második, és harmadik válaszolóknak köszönöm, hogy normálisan válaszoltak. :D

2011. máj. 26. 16:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szólt a szervezeted, hogy ideje kicsit körülnézni.
2011. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Pedig az első válaszoló csak őszinte volt... ne haragudj, de beteges két éven át nem érintkezni senkivel ilyen fiatal lány létére az embernek. Így van, ahogy írták: tudat alatt igenis kívánod a szexet.
2011. máj. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:10



Miért lenne beteges? :) Nincs párom lassan két éve. Csak azért nem fogok senkivel se ágyba bújni, hogy azokat a szükségleteimet kielégítsék. Akkor már inkább marad az is, amit álmodtam, csak nem vibrátorral, hanem kézzel.


Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 27. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!