Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez miért volt? (Bővebben lent)

Ez miért volt? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyszer még régebben megálmodtam a jövőt. lehet kicsit fura de álmodtam 40-50 mp-et (tudom nem sok de nagyon fura) ami később 5-6 nap múlva meg is történt velem. de nem csak ilyen véletlen volt, mert teljesen a helyszínt, hányan voltak, mit mondtak és hogy milyen ruha volt rajtunk. És ez nem is az alap álomhoz tartozik hogy múlt meg ilyenek.soha nem történt meg velem csak az álmomba és akkor..
2011. jún. 6. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem éreztél közben egy kis deja vu-t?
2011. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az egyik barátom is megálmodta már egyszer előre, hogy lesz egy kisebb autóbalesetük. Az embernek néha üzenni akarnak az álmai, vagy előre figyelmeztetni valami fontosra, van, hogy konkrétan megálmodsz valamit előre (ez a ritkábbik eset) és van, hogy csak utaló jelek vannak az álmokban. Elég nehéz megfejteni ezeket.
2011. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!