Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez szerintetek miért lehet?

Ez szerintetek miért lehet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam egyszer kb. 1-2 hónapja, hogy az iskolánkban voltunk ilyen mutáns zombi támadás volt az iskolában, tudni kell hogy földszinttel együtt 4emelet az iskola és hárman voltunk ott 2barátommal egyik egy külsős, nem tudom hogy került oda mert tanítás közben jött ez a támadás. Ilyen kommandóhoz közeli állapot lépett fel, hogy feltérképeztük az iskolát és fegyvereket vettünk magunkhoz önvédelem céljából de azt se tudom hogy került az iskolába. Ezt csináltuk az első emeleten és azt sem tudom hogy hogy, de mindenki eltűnt az iskolából senkit nem találtunk, csak 3-an voltunk. Rádión keresztül beszéltünk egymással, mi a külsős barátommal lementünk a földszintre, mert kiderült hogy a másik barátomnak van egy húga aki lentvan a műhelyfolyosón egyedül és megkell mentenünk(aki valójában nem létezik). arra emlékszek még, hogy másik barátom a 3. emeleten tartotta a frontot magába, mi meg lementünk, és valahogy olyan hosszú volt álmomban a folyosó, hogy még volt időnk egy barrikádot felállítani és mikor láttuk szaladni a lányt a hátánál a zombi hordával, akkor haverom kinyújtotta a kezét behúzta a lányt a barrikád mögé énmeg ppsh-val lőttem a tömegbe azt várva hogy ezzel feltartom őket addig felszóltunk másik barátomnak hogy megvan a húga és a hátsó kijáratnál már kerültünk is és felmentünk hozzá és ott vártuk a nagy tömeget de nemjött semmi lementünk minden tiszta volt és egyszerűen csak hazamentünk. Nem tudom,hogy ez vajon mit jelenthet?


A helyesírásért bocs, előre is köszi a válaszokat!


2011. jún. 4. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
XDXDXDXD ebből még egy jó könyv is lehetne XD amúgy fogalmam sincs talán túl uncsi az életed és egy kis izgalomra vágysz szal csinálj oan dolgokat amivel egy kicsit kizökkensz a hétköznapok unalmából :) szal dobd fel vmivel a hétköznapjaidat és ne várj a vérszomjas zombikra mert azoknak máshol is lehet dolguk XD :)
2011. jún. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah hát az előfordulhat mert általában ugyanazokat a dolgokat csinálom hétköznap és néha már ténleg elég unalmas xDD
2011. jún. 4. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi különös jelentése, biztos láttál valami zombis dolgot tévében, vagy valahol és akkor ez így álmodban előjött. Mindenki szokott irdatlan baromságokat álmodni, így jó ez :D
2011. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja énmég arra gondoltam hogy 1-2 éve toltuk COD5-t folyotn haverokkal zombi módban lehet az jött elő
2011. jún. 4. 15:30
 5/6 anonim ***** válasza:
sok akció filmet nézel
2011. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármilyen konkrét jelentése lenne
2011. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!