Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Anyukám 1 évvel ezelőtt halt meg autóbalesetben. Ma vele álmodtam.

Az álom arról szólt, hogy autóbalesetem volt (pedig az életben nincs is jogosítványom), mert nem adták meg nekem az elsőbbséget. Csúnya baleset volt, mégse történt semmi bajom. Mikor kiszálltam a kocsiból ott állt az Anyukám, mosolygott, a távolból küldött egy puszit. Megkérdeztem, hogy megölelhetem-e azt mondta, hogy nem lehet, majd hirtelen eltűnt.

Olyan szép álom volt, sírtam mikor felébredtem.


2011. jún. 4. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szeretteink halála eléggé traumatikus tud lenni. Mivel az álmok az emlékeinkből és vágyainkból/félelmeinkből épülnek fel (mindebből a fantázia keveri ki a végeredményt), ezért nem meglepő, hogy előjön álmaidban a baleset, amiben elvesztetted (ebben a szorongás, gyász, emlékek dominálnak)

Az, hogy a végén életben maradt, vágybeteljesítő álom lehet (itt inkább a vágyait dominálnak):

Tehát megjelent ebben mind az emlék, az e felett érzett veszteséged és a vágyaid is, hogy ennek másként kellet volna lennie.

2011. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anya emléke kísért.
2011. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!