Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelenthet valamit?

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs nagy jelentősége de nagyon fura volt és le kell hogy írjam :D Szóval... egyszer azt álmodtam.. hogy volt egy időgépem és tekergetni lehetett számok voltak rajta hogy melyik évbe szeretnék vissszamenni és én szórakoztam azzal a géppel és minden évbe visszamentem... eltekertem 2001-re és láttam magam elsősként ahogy kezdem az évet a suliban :D aztán különböző időkbe visszamentem és láttam magam ahogy kicsi voltam meg minden hogy miket csináltam miket mondtam :D nagyon kemény volt olyan emlékeket is vissza mutatott az álmom amikre már alig emlékeztem :D és emlékszem amikor így vissza menegettem az időbe akkor össze barátkoztam egy kislánnyal aki megmutatta nekem hogy hogy kell igazából használni azt az időgépet és álmomban mikor visszatértem 2011-be akkor sírtam meg ott kellett hagynom a kislányt :D nagyon komoly álom volt :D lehet hogy nem jelent semmit de azért leírtam mert nagyon fura volt :D
2011. máj. 29. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak közelkerültél magadhoz. Álmodtál egy nagyon jót és ez tök jó. Ha tudod magadat irányítani álmodban, akkor igazi álmodó vagy. Minden embernek van egy gyűjtőpontja - ne menjünk bele, hogy mi is az pontosan - és egy álmodóteste. Amikor olyat álmodsz, ami nagyon valóságos vagy azt csinálsz, amit TE ténylegesen akarsz - mint, ahogy rendesen életben, pl. felveszel egy poharat, iszol belőle, mert szomjas vagy, álmodban ugyan úgy megteheted szándékosan. Szóval, amikor álmodsz, akkor nem is álmodsz - vagyis de - csak éppen alvás közben teszed a dolgod. Ez azért lehet, mert amikor az álmodótested közel kerül hozzád, akkor mégtöbb energiád van és energiával bármit képesek vagyunk megteremteni. Nekem is volt már olyan álmom, hogy mentem egy templomban és az egyik ajtó mögött nem láttam, hogy mi volt és eszembe jutott, hogy apa mit mondott nekem akkor, amikor életben beszélgettünk: "Álmodó tárgy nélkül ne menj oda, ahonnan nem biztos, hogy vissza tudsz jönni!". Becsuktam az ajtót és elindultam visszafelé és találkoztam apával. (Ez az álmom a Pilisben játszódott, ahova imádok járni, csak éppen nincs templom azon a helyen.) Na mindegy... :D Szóval mindig törekedj arra, hogy ne "vetítsék" az álmodat neked, hanem te irányítsd azt. Ha találkozol valakivel álmodban, akkor mindig kérdezd meg tőle, hogy ki ő és mit akar. MINDIG!
2011. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :):)) :DDD
2011. máj. 29. 20:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!