Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért sírok az álmaimban?

Miért sírok az álmaimban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig álmatlan éjszakáim voltak, de az utolsó héten az összes álmomra emlékszem. Mindegyikben valaki megbántott és elsírtam magam, vagy elbőgtem magam. A valós életben pedig nem vagyok 1 sírós típus. És általában olyan fiú miatt szokok sírni aki nekem már másfél éve tetszik, de én nem kellek neki. Az a fura hogy az álmomban nagyon agresszív, bunkó, valós életben pedig ennek az ellentétje. Mi lehet ezeknek az álmoknak az oka, és mit lehet vele csinálni?
2011. máj. 26. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én álmomban általában röhögök.
2011. máj. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz, hogy elveszíted teljesen, és minden teljesen reménytelen. De próbálj megnyugodni, mert, ha most nem is, majd összejön, mert mindenkinek eljön egyszer az ideje. Úgyhogy nyugi, és csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, mindjárt itt a nyár, úgyhogy rengeteg lehetőséged lesz.
2011. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Álmunkban sírni a valóságban örömet jelent.
2011. máj. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tegnap ugyan ezt álmodtam! Esküszöm! Ugyan ez a szitu. :( Csak mi együtt voltunk és ő meghalt, én pedig nem bírtam elviselni ezt. Utána próbáltam járni és sikerült is.Most eldöntöttem, hogy beszélek vele. Nekem csak annyiban más, hogy nem tudom, hogy kellek-e mert utoljára én nem akartam...:( Féltem és már megbántam..
2011. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek(:


utolsó:

hát akkor nagyon hasonló cipőben járunk mert én szintén kellettem neki másfél éve csak nekem akkor más kellett, meg utánna mással is jártam... most meg már ő belefáradt a sok várakozásba és lemondott rólam.. már nem akar.. nekem meg majdmegszakad a szívem nincs olyan nap hogy ne gondolnék rá:( de azért drukkolok hogy neked sikerüljön :)

2011. jún. 7. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!