Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehet az álmokat...

Hogyan lehet az álmokat kontrollálni?

Figyelt kérdés
Szóval hogyan lehet irányítani? Mert nekem nem megy. Ez nem olyan mint pl a súlyemelés hogy ha nem megy akkor egy fél óra múlva megpróbálod mégegyszer. Nagyon szeretnék végre álmondni mást is, nem csak ugyanazt. HELP!
2011. máj. 18. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:
2011. máj. 18. 20:00
 2/6 Killgun ***** válasza:
Gondolj olyan dologra,amiről álmodni akarsz.(lefekvés előtt persze amíg el nem alszol :'))Ha pedig kontrollálni akarod(nem ugyanaz...)akkor kell egy kis lélekjelenlét,ne m tudom elmagyarázni...figyelni kell,ha nagyon eröltetni akarod.Minden a fejben dől el.
2011. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én már álmodtam úgy hogy tudtam hogy álmodom, és nem sikerült.Arra emlékszem,hogy azt mondom álmomban, hogy:

"ÁÁ teljesen mind1, úgy is álmodom" ennyi.

2011. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az álmodban általában öntudatlan cselekszel és ha van lélekjelenléted akkor van hogy rályössz hogy pl:ez képtelenség!!!pl repülö tárgyak vagy más lehetetlen.

Az a lényeg hogy figyelj oda mi történik körülötted!

2011. máj. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen meglehet csinálni nekem sikerült :DDD Ha hiszed ha nem. Többször volt olyan hogy úgy feküdtem le hogy most az egyik szerelmemről akarok álmodni, és sikerült is :D Elalvás előtt mindig rágondoltam aztán bepilledtem és vele álmodtam többször is de ez már gyermekkoromban volt. Álmodtam 1x olyat is hogy Amerikában voltam egy nagy városban és egy földrengés rázta meg az egész várost és egy híd pont felettem volt és rámakart szakadni, először nagyon megijedtem aztán rájöttem hogy ez csak egy álom amire gondolok álmom közbe az megjelenik és amikor zuhantak felém a hídnak a darabjai mintha megállt volna az idő, arra gondoltam hogy mi lenne ha nem itt lennék, hanem vhol máshol. És a következő jelenet már az volt hogy sétáltam egy szép csillagos este egy földes úton egyedül :D Meg volt 1-2 ilyen álmom de az is már régen volt. Elég érdekes :D Nekem sikerült...
2011. máj. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem volt már néhányszor, hogy álmomban tudtam h álmodom és ezért direkt olyan dolgokat csináltam álmomban amit az életben sose tennék. Példát nem mondok:P xD
2012. nov. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!