Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmokat miért hiszik sokan...

Az álmokat miért hiszik sokan jövendölésnek?

Figyelt kérdés
Holott az álom csak azt jelenti, hogy minket mi az, ami nagyon foglalkoztat, nyomaszt vagy nehezen dolgozzuk fel. De miért hiszik azt, hogy az álom az a jövőből hoz infókat?
2011. febr. 16. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert bizonytalanok, és nagyon szeretnének hinni valamiben, ami nem tömjénszagú, és "hagyományos". Pedig nagyon is nagy hagyományai vannak, ha értelme nincs is.
2011. febr. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert a csapból is ez folyik, hogy jelent valamit. Meg én pl. a visszatérőt szoktam, meg ami nagyon valóságos.

Azt nem hittem valóságnak, de 2x volt olyan, hogy azt álmodtam, hogy szíven szúrnak, és arra ébredtem, hogy fáj a szívem. Tudtam, hogy nem valós, de nagyon valóságos volt.

2011. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert ők még nem tudják azt, amit te - és már sokan mások is - tudunk. Úgymond "leragadtak" annál, hogy biztosan van valami jelentése. Majd rájönnek, hogy kár az álmokon rágódni, a nappali események fontosabbak az életünkben.
2011. febr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ki vagyok akadva, mikor jelentést akarnak adni egy álomnak, mikor az csak az emlékekből, látottakból stb. tevődik össze. Pl. nagyon szeretnék akváriumot, így sokszor álmodom, hogy veszek egyet, pl. ma is ezt álmodtam. :D Vagy pl. nagyon szeretem az én drága kakasom (Béluska) és tyúkocskáim, így szoktam velük is álmodni sokszor. :) Az emberek hülyék, sok mindent elhisznek, de valahol ez jó is, mert sok mindenkit be lehet palizni, így dől majd a pénz is. :D
2011. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert sokan megálmodták az azután bekövetkezőt.És ezt a tényt nem tartották magukban.Tény,hogy létezik ilyen.
2011. febr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert hülyék és mindennek bedőlnek. Naivak, és mindent szellemekkel meg jóslással próbálnak összekötni.
2011. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert néha tényleg figyelmeztet dolgokra.


Ilyenkor az történik, hogy a tudattalan agyad már észrevett, felfogott valamit - amit a tudatod még nem - és csak így tud figyelmeztetni.


Érdemes ezekre odafigyelni.

2011. febr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!