Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom meg mit jelenthet?

Ez az álom meg mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy lánnyal voltam együtt védekezés nélkül és AIDSes volt xD nem vagyok leszbi ne gyertek ezzel még szűz vagyok és nem szexelnék védekezés nélkül...

17L


2011. máj. 12. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Láttál vagy hallottál valamit, amire lehet fel sem figyeltél, és az agyadban megmaradt. De ha mindenképp bele akarsz magyarázni valamit, akkor vedd intő jelnek, hogy ne szexelj gumi nélkül, mert sose tudni kiben mi lappang....

22/L

2011. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
most nem azért...de az egyik ismerősöm is azt álmodta, hogy lánnyal volt és 2 hónapra rá összejött egy csajjal...(addig nem is volt barátnője csak barátja, meg se fordult volna a fejében...) de lehet, hogy csak láttad tv-ben ezeket a dolgokat és álmodban elő jöttek :))
2011. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha hozzá nem nyúlnék egy csajhoz undorodom tőle :D Ezek után meg. Fuj bmeg xD Szerintem csak direkt szivatnak az álmaim :D
2011. máj. 13. 18:06
 4/7 anonim válasza:
lehet hogy csak poénkodtak veled :P ezek a perverz álmok... :D
2011. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szar vicc xD Velem ilyet ne játszanak :D mert dühbe gurulok :D Nem ám franciakrémes hegyekkel álmodnék málnaszörp folyóval áá...
2011. máj. 13. 19:47
 6/7 anonim válasza:

Engem is szoktak ilyenekkel szívatni... :D


Hmm.De gondolj bele, hogy ha arról a sütihegyről álmodsz, mi lenne, ha tényleg valóra válna...?:D


16L

2011. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ennél a lány ismerősömnél nem 1xx fordult elő, hogy ilyenekről álmodott :D gondolom ez is valami tudatalatti dolog volt nála :)nem törvényszerű, hogy mindkeivel előfordul :P
2011. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!