Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?

Ez az álom mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Az egyik tanárom kergetett az utcán, a kezében egy baguette-tel.
2011. máj. 4. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:

jelenthet.. mármint?

pl. azt jelenti, hogy aludtál. ráadásul olyan fázisban, amikor álmodsz.

2011. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek az álomfejtés kategóriának annyi értelme van, mint hóágyúnak a szaharában..
2011. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek benne, csak érdekel, hogy mit hoznak ki belőle egyesek.
2011. máj. 5. 11:35
 4/5 anonim válasza:

Szerintem egyértelmű. Sűrűn eszel baguettet, de annyira nem szereted, de mivel csak az van otthon, ezért megeszed. Ezt a tanárodat nagyon utálod, mert hasonlít Voldemortra, akitől kiskorodban féltél. Amiközben ott ülsz a bágett előtt,és megpróbálod rávenni magad hogy megegyed, elképzeled hogy a tanárod a bágett, és magadban ezt mondod: Most szétcincállak a fogaimmal!!! Váááá!!!

És megeszed.

Elalszol.

-haaaapütyipűűű

Még horkolsz is.

Az óra éjfélt üt, és a bágett bosszút áll, felhasználva ellened a tanárod, és te mit sem tehetsz...


Másnap reggel izzadva ébredsz, és rájössz, hogy nincs más megoldás, kell venned egy bágettet a tanárodnak, és ki kell békülnöd vele!

Elmész megfürdesz.

Aztán rájössz hogy : Á! A fene se fog békülni!

majd eljön az este...Most pedig összefosod magad hogy megint ilyet fogsz álmodni, és szakértőkhöz fordulsz( azaz hozzám), de a lelked mélyén te is tudod:

NIncs vissza út, a bágett életre kelt!


Bocsi:) Én olyan jót röhögök ilyenkor magamon:) télleg bocs...

2011. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Te kérsz bocsánatot? Ez valami epikus volt, köszönöm, most már biztos jó napom lesz.
2011. máj. 22. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!