Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom h...

Mit jelent ha azt álmodom h megerőszakolnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 19:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
attól függ hogy élted meg a dolgot. ha rossz volt akkor félsz tőle de ha volt benne egy kicsi élvezet akkor lehet arra vágysz hogy egy férfi domináljon.
2011. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elnyomott szexuális vágy.
2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet bűntudat azért mert onanizálsz.
2011. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hmm hmmm.. :)
2011. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
perverz vagy :)
2011. máj. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
18%
Azt hogy apukád alvás közben piszkálja a nunusodat. Legközelebb tettesd hogy alszol, és meglásd kiderül az igazság!
2011. máj. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem jelent semmit...

de valamelyik tudós szerint (elfelejtettem, hogy hívják)az álmok -kevés vagy sok fantáziával- az aznap történteket dolgozzák fel

2011. máj. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
azt hogy megerőszakoltak
2011. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

OFF:

Most akkor ha én álmomban Jack Sparrow felesége vagyok, akkor aznap én Jack Sparrow felesége voltam? :D Ez hülyeség.


Vagy tudat alatt félsz attól, hogy valaki megerőszakoljon, vagy arra vágysz, hogy a barátod/férjed dominánsabb legyen nálad, vagy ha nincs barátod, akkor ilyen vagy nagyon hasonló férfire vágysz. Szerintem ennyi van mögötte. Én abban hiszek, hogy az álmok legtöbbször vagy valamilyen emléken alapulnak, vagy azok a dolgok jelennek meg, amikre nagyon vágysz vagy éppen nagyon tartasz tőlük.

22/L

2011. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elnyomott perverz vágyak. Rejtett Szado mazo fan vagy
2011. máj. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!