Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom?

Mit jelent ez az álom?

Figyelt kérdés

Úgy kb. két hete elég gyakran azzal álmodom, hogy a párom megcsal. Ami elég furcsa, mert nagyon boldogok vagyunk együtt, és szinte kizárt, hogy megcsal, mert mindig tudom hol van, kivel, mit csinál, sokat vagyunk együtt, meg alapvetően egy megbízható ember. Szóval ha viszonya lenne valakivel, akkor szinte biztosan szakítana velem.

Az álomban még az a fura, hogy megcsal ugyan, de a szemem láttára! Általában én nézem idegesen egy darabig, amíg már nem bírom tovább, és szólok neki, hogy mit képzel magáról. Sajnos itt már nem emlékszem pontosan, hogy az álom hogy folytatódik, mert ma már nem ezzel álmodtam.

Szerintetek pontosan milyen problémára utal az álmom? Köszi a segítséget!


2011. máj. 2. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Senki nem megbízható 100%-ig. Hidd el! Én a világ legjobb szerelmébe csalódtam tegnap,nem is kicsit(nálam beteljesült az álmod)


2. Azt mondják,hogy az álmok mélyen a tudatalattiban raktározódnak, és hogy komoly jelentésük van. De egyáltalán nem biztos az, hogy a szó szerinti jelentését kell nézned. Jelenthet akár olyasmit is, hogy nagyon szereted őt,valamivel meg fog esetleg bántani(nem pont megcsalással)

Nem vagyok álomjós, csak azt szerettem volna mondani, hogy nem szabad az ilyen álmoktól berezelni,mert sokszor közük nincs azokhoz a cselekedetekhez,amiket bennük látsz.

2011. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, ezért kérdeztem, hogy mi mást jelenthet. Egyébként sajnálom, ami veled történt. :(
2011. máj. 2. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ebbe túl nagy jelentőséget belemondani. Egyszerű ez, szereted így hiába megbízható félsz, hogy bármi történhet. Netán régebben csalt már meg valaki? De ha nem is lenne így, akkor is ennyiről szól ez.
2011. máj. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem csaltak még meg. De reális, amit mondasz.
2011. máj. 2. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!