Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rossz álmok sorozata?

Rossz álmok sorozata?

Figyelt kérdés
Múlt héten folyamatosan rosszat álmodtam,a családommal kapcsolatban. Például a páromnak el kellet vennie feleségül egy nőt vmiért,szüleimnek bujkálni kellett a behajtók elöl,kisfiam leesett a lépcsőről. és mind ezek egymást követő napokon.Mitől lehet ez?vagy van valami jelentésük?
2011. ápr. 22. 10:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen sorozatos rossz álmaim. Nekem általában akkor szokott lenni, mikor a barátommal veszekszünk és ilyenkor rendszerint azt álmodtam, hogy valami miatt szakítunk. Szerintem lehet attól, hogy nagyon zaklatott állapotban feküdtél le, vagy esetleg, hogy ezektől a dolgoktól félsz.
2011. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami,folyton rettegek h kisfiam leesik a lépcsőn,szüleimnek pedig anyagi gondjaik vannak,köszönöm a válaszod
2011. ápr. 22. 10:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én próbálom jelképesen értelmezni.

Férjednek feleségül kellett vennie egy nőt=kényszerhelyzet a párod életében.

Bujkálás a behajtók elől=anyagi gondoktól való félelem.

Kisfiad leesett a lépcsőn=Lehet, hogy az életben is van ilyen félelmed.De jelentheti azt is, hogy attól félsz, a fiad nehezen fog feltörekedni az életben.

2011. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!