Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez igaz lehet, vagy csak...

Ez igaz lehet, vagy csak hülyeség?

Figyelt kérdés

Facebookon olvastam egy lájkolós oldalon:


Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik rá, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmaidba repül.


Párszor már álmodtam azzal a fiúval, aki tetszik, de azt hittem csak azért, mert láttam aznap.


2011. ápr. 21. 19:58
 1/7 anonim válasza:
Ez hülyeség..nem kellene annyit facebookozni..
2011. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valóban így van ! Britney Spears és Lindsey Lohan is sokszor ellátogatnak hozzám egy menetre, már régóta
2011. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól hangzik, de (sajnos?) nem igaz. Ez inkább fordítva van; inkább te vágysz rá. :) Mert igen, ha mondjuk Britney-vel álmodok, akkor szerinted velem akar lenni? :D
2011. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem egyszer az történt, hogy egy barátommal álmodtam ,álmomban vele csókoloztam. És nem sokkal később másnap beszéltem vele és elmondta, hogy bejövök neki és tegnap egész nap rám gondolt. (pont aznap mikor vele álmodtam.)


Akkor volt olyan, hogy barátnőmmel álmodtam .Valamilyen ismeretlen helyen voltunk voltak ott többen is. És másnap mondta, hogy velem álmodott. És szinte ugyanazt álmodtuk mindketten.

2011. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még csak most eszembe a lényeg.


Volt egy idő mikor egy közeli kedves barátnőmmel sajnos összevesztünk..:S Egy fél évig nem is beszéltünk. Elkezdődött a suli meg minden, persze nekem is nagyon hiányzott ő.

A suli első heteiben legalább 2x-3x álmodtam vele. Az álmomban mindig ugyanaz volt, hogy szeretett volna velem beszélni, csak nem mert mert még sokszor haragudott rám, máskor pedig álmomban könyörgött, hogy béküljünk ki és megbánóan nézett rám és látszódott rajta, hogy nagyon szeretne velem kibékülni. Pár hét után kibékültem vele olyan szeptember végén vagy október eleje között..Már nem is tudom hogy volt. Megkérdeztem tőle, hogy gondolt - e rám az összeveszésünk ideje alatt? azt mondta igen, és azt is mondta, hogy álmodott is velem kapcsolatban. kb ugyanazt álmodta, mint én róla. De a lényeg, hogy suli kezdés első heteiben álmodta ugyanazt mint én. Tehát akkor gondolt rám , mint én amikor én rá. És megkérdeztem, hogy érzett akkor mikor rám gondolt. Azt mondta, hogy sokáig nagyon haragudott rám de hiányoztam neki, és szeretett volna velem kibékülni.


Úgyhogy vannak fura dolgok, nem minden esetben igaz az, hogy ha valakivel álmodunk akkor ő épp akkor ránk gondolt. De vannak kivételes alkalmak.

2011. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:

Mekkora ribanc már ez a Britney... Fiatal koromban velem is akart szexelni...


Szóval ne f@szbukozzál annyit... Az állítás pedig fordítva igaz... Akivel álmodsz, arra vágysz...

2011. ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

> Ez igaz lehet, vagy csak hülyeség?

Csak hülyeség.


> Párszor már álmodtam azzal a fiúval,

> aki tetszik, de azt hittem csak azért,

> mert láttam aznap.

Frissíti az agyad az adatbázist.

Töredezettségmentesít :)

2011. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!