Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt? Mit...

Miért álmodom mindig ezt? Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már azt álmodom, hogy megjelenik egy pasas, aki kiugrott egy csomagtartóból, kiönti a poharából a vizet, visszamászik a csomagtartóba, majd éneklő kukák jelennek meg, majd egy macska, a fején egy bójával és heggesztőmaszkkal el kezd táncolni. Miközben kényszerzubbonyos BKV ellenőrök ugra-bugrálnak egy liftaknában, majd ezeket fejbe rúgja egy kéz, ami vigyorog :S

Nem tudom mit jelenthet, vagy, hogy van-e valami értelme.


2011. ápr. 17. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Biztosan van értelme,attól függően,hogy mit szívsz lefekvés előtt.
2011. ápr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát lássuk csak. Ha az a kéz férfié, akkor homár vagy, a nőé, akkor leszbikus. :)
2011. ápr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom a kérdés se túl normális, de azért egy félig értelmes választ szerettem volna :/ elvégreis ezért raktam ki :(
2011. ápr. 17. 18:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze,biztos vagyok benne,hogy te normális választ vártál,főleg az után a rész után,hogy: egy nevető kéz belémrúgott.
2011. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A vigyorgó kéz engem nem bántott :)
2011. ápr. 17. 18:38
 6/8 anonim válasza:

Egy kérdés: füvezel? Alkesz vagy? :D

De semmi értelmee..

2011. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kukák mit énekeltek?

És am ilyesztő volt vagy csak vicces?

2011. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Gőzöm sincs mit éneketek :/

Viszont az eleje ijesztően bizarr, de mikortól a kényszerzubbonyosok megjelennek valahogy nem tudom megállni röhögés nélkül :D

2011. ápr. 20. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!